×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Igaunijas premjers iesaka NATO sabiedrotajiem “atvērt acis” (8)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Igaunijas premjerministrs Tāvi Reivass aicinājis NATO vadību nodrošināt Baltijas valstīs sabiedroto pastāvīgu klātbūtni, lai tādējādi atbildētu Krievijas agresijai Ukrainā.

“Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija un Rumānija ir robežvalstis, un ir tikai loģiski, ka šobrīd tiek stiprinātas gaisa patruļas virs Baltijas valstīm,” intervijā ziņu aģentūrai “Reuters” norādīja Reivass. Reaģējot uz Krievijas agresiju Ukrainas austrumos, NATO pastiprinājusi gaisa patruļas virs Baltijas valstīm. Tāpat ASV ir nosūtījušas uz Latviju, Lietuvu, Igauniju un Poliju kopumā sešsimt karavīrus, kuri piedalās militārajās mācībās. Domājams, ka militārie manevri Austrumeiropā noslēgsies gada beigās.

Kaut arī maijā NATO Eiropas spēku virspavēlnieks ģenerālis Filips Brīdlovs izteicās, ka NATO varētu apsvērt karavīru pastāvīgu izvietošanu Austrumeiropā, dažas militārās alianses dalībvalstis bažījas, ka šāds solis Maskavā varētu tikt uztverts kā pārāk provokatīvs. Atbildot šādai dažu NATO sabiedroto nostājai, Igaunijas premjers paziņoja: “Krievija ir izdarījusi visu, lai pārkāptu visus līgumus, un ir bijusi ļoti agresīva. Ukrainā šobrīd skan modinātājzvans, un es patiešām uzskatu, ka šobrīd ir laiks atvērt acis un palikt nomodā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Putins izdarijis ir visu lai Krieviju izoletu no pasaules .

  2. Citu variantu nemaz nav!

  3. NATO UZ VISIEM LAIKIEM Atbildēt

    NATO JUMTS ,TAD INVESTORA INTERESES PIEAUG NEVEELAMIES MELNAA EKONOMIKA AR KRIEVIJU UN PUNKTS.SAUDARAABIJA GAIDA ,KAD IR DROSHAAS INVESTIICIJAS ZEM NATO JUMTA.TAD UZ PRIEKSHU BIZNESA PLAANI.VAJAG MAACEEET ATTIISTIIT NEVIS SHKEELVEIDIIGIE BAAZH SEV KABATAAS.TAS BIR MAZS PIRDIENS.

  4. Brauc prom uz Ukrainu vai Krieviju un tur arī “ver tās acis”!!! Šeit provokāciju un NATO kontingenta jau sen ir par daudz!

    • Drīzāk kremļa atbalstītājiem jābrauc atpakaļ uz Krieviju. Latvija ir NATO valsts. Kremļa aģentiem tikai nepatīk, ka šeit ir NATO valsts, ka šeit vēl joprojām ir Latvija. Kremļa aģentiem patiktos, ka šeit būtu Krievija un Krievijas karaspēks. NATO izlūkdienests sen zin visu, ko Baltijas valstis tagad saka. Taču izlūkošana ir tikai informācija, bet politiķi ir tie, kuriem jāatver acis, ja tās apzināti pievēruši.

  5. Jā,igauņiem tomēr veicas ar valsts vīriem.Bet Latvijai pat valdības koalīcijas partijas ZZS virsvadonis NATO sauc par okupantiem… ZZS neprotestē. Laikam zaļie vīriņi prātā? Ko tad NATO var darīt?

  6. Jā,igauņiem tomēr veicas ar valsts vīriem.

Draugiem Facebook Twitter Google+