×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. maijs, 2016
Drukāt

Igaunijas prezidentam un Ievai Ilvesai gaidāms ģimenes pieaugums (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Kupce bērnu kultūras projekta "Lupatiņi" jaunāko izdevumu atvēršanas svētkos Kalnciema kvartālā.

“Dārgie draugi! Mēs ar Ievu esam priecīgi jums pavēstīt, ka rudenī mūsu ģimenē gaidāms pieaugums. Kritiskie mēneši ir pagājuši, un mums ir prieks apstiprināt šīs ziņas plašākai sabiedrībai,” sacīts Ilvesa paziņojumā, kas izplatīts sociālajos tīklos.

“Bērna nākšana pasaulē ir gaidāma pēc mana amata termiņa beigām. Tādēļ es paļaujos uz jūsu sapratni, ka šis ir privāts ģimenes jautājums,” piebildis Igaunijas prezidents, kurš valsts galvas amatu atstās oktobrī.

Jau vēstīts, ka 2.janvārī ceremonijā Hallistes baznīcā, Igaunijas Vīlandes apriņķī, tika noslēgta Ilvesa un Latvijas ierēdnes Ievas Kupces laulība. Pēc kāzām Kupce pieņēma vīra uzvārdu. Ilvess, kurš pagājušā gada pavasarī šķīra laulību ar savu otro sievu Evelīnu Ilvesu, ar Kupci saderinājās novembra vidū.

62 gadus vecajam Ilvesam no pirmās laulības ar amerikāņu psiholoģi Meriju Buloku ir 1987.gadā dzimis dēls Lūkass Kristjans un meita Jūlija, kas dzimusi 1992.gadā. Igaunijas prezidentam ir arī 2003.gadā dzimusi meita Kadri, kuras māte ir viņa otrā sieva Evelīna Ilvesa.

38 gadus vecajai Ievai Ilvesai ir dēls Ralfs Jānis un meita Izabella.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. manai kaķenei arī…

Draugiem Facebook Twitter Google+