Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
19. maijs, 2016
Drukāt

Igaunijas prezidentam un Ievai Ilvesai gaidāms ģimenes pieaugums (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Kupce bērnu kultūras projekta "Lupatiņi" jaunāko izdevumu atvēršanas svētkos Kalnciema kvartālā.

“Dārgie draugi! Mēs ar Ievu esam priecīgi jums pavēstīt, ka rudenī mūsu ģimenē gaidāms pieaugums. Kritiskie mēneši ir pagājuši, un mums ir prieks apstiprināt šīs ziņas plašākai sabiedrībai,” sacīts Ilvesa paziņojumā, kas izplatīts sociālajos tīklos.

“Bērna nākšana pasaulē ir gaidāma pēc mana amata termiņa beigām. Tādēļ es paļaujos uz jūsu sapratni, ka šis ir privāts ģimenes jautājums,” piebildis Igaunijas prezidents, kurš valsts galvas amatu atstās oktobrī.

Jau vēstīts, ka 2.janvārī ceremonijā Hallistes baznīcā, Igaunijas Vīlandes apriņķī, tika noslēgta Ilvesa un Latvijas ierēdnes Ievas Kupces laulība. Pēc kāzām Kupce pieņēma vīra uzvārdu. Ilvess, kurš pagājušā gada pavasarī šķīra laulību ar savu otro sievu Evelīnu Ilvesu, ar Kupci saderinājās novembra vidū.

62 gadus vecajam Ilvesam no pirmās laulības ar amerikāņu psiholoģi Meriju Buloku ir 1987.gadā dzimis dēls Lūkass Kristjans un meita Jūlija, kas dzimusi 1992.gadā. Igaunijas prezidentam ir arī 2003.gadā dzimusi meita Kadri, kuras māte ir viņa otrā sieva Evelīna Ilvesa.

38 gadus vecajai Ievai Ilvesai ir dēls Ralfs Jānis un meita Izabella.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. manai kaķenei arī…

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+