Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
21. septembris, 2014
Drukāt

Igaunijas robežsargi Narvas upē aizturējuši divus Krievijas robežpārkāpējus (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sestdien, 20.septembrī, Narvas upē Igaunijas robežsargi aizturējuši divus Krievijas pilsoņus, kas bija nelikumīgi šķērsojuši valsts robežu.

Robežpārkāpēji atteikušies izpildīt robežsargu prasības un aizturēšanas laikā izrādījuši fizisku pretošanos.

Sestdien plkst.12.20 Vasknarvas vienības robežsargiem paziņots, ka Narvas upē robežas Igaunijas pusē cilvēki zvejo no laivas ar Krievijas numurzīmi, vēsta laikraksts “Postimees”, atsaucoties uz Idas prefektūras preses dienestu.

Ierodoties notikuma vietā, robežsargi konstatējuši, ka divi Krievijas pilsoņi nelikumīgi šķērsojuši pagaidu kontrollīniju, tas ir, nelikumīgi šķērsojuši robežu.

Aizturēšanas laikā robežpārkāpēji izrādījuši fizisku pretošanos, nav izpildījuši robežsargu prasības un mēģinājuši aizbēgt atpakaļ uz Krieviju – trīs reizes mēģinājuši pārgriezt stiķi, ar kuru robežsargu kuteris vilcis viņu laivu.

Vīrieši aizturēti kā aizdomās turamie un nogādāti Jehvi cietumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Krievijai iemesls saakt karu ar Igauniju.

  2. Laikam sadomājuši spiegot…

  3. Uttaiņiem savā Ļaunuma impērijā pietrūkst vietas, kur zvejot.

  4. Kad mūsējie kādus noķers?Lai iet pieredzes apmaiņā!

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+