Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
21. novembris, 2014
Drukāt

Igaunijas valdība atbalsta krievvalodīga ERR telekanāla veidošanu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Igaunijas valdība ceturtdienas sēdē principā atbalstījusi krievu valodā raidoša telekanāla veidošanu sabiedriskās raidorganizācijas ERR paspārnē.

Taču, lai valdība varētu pieņemt galīgo lēmumu par telekanāla izveidošanu, Finanšu ministrijai un Kultūras ministrijai ir jāatrod finansējums aptuveni četru miljonu eiro apmērā gadā, ziņoja ERR.

Tuvākajā laika valdība turpinās apspriest jautājumu par ERR telekanāla krievu valodā izveidi, vēstīja ERR.

Igaunijas Kultūras ministrijas un ERR izstrādātajā telekanāla koncepcijā teikts, ka veidojot kanālu, tiks ņemts vērā, tas, ka visām sociālajām grupām ir jāsaņem kvalitatīvs un izsvērts saturs, kas atspoguļo Igaunijas ikdienas dzīvi un kultūru. Kanālam jābūt neatkarīgam, patstāvīgam un orientētam uz krievvalodīgajiem iedzīvotājiem.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+