×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

Igauņu veiksmes zēni “Ewert and the Two Dragons” atgriežas Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

21. martā koncertzālē “Palladium” atgriežas šobrīd lielāko starptautisko atzinību guvusī igauņu alternatīvā folkroka grupa “Ewert and the Two Dragons”. Koncertā grupa prezentēs tās jauno, trešo, studijas albumu – “Circles”.

Grupa, kas savu esamību sāka 2008. gadā, satiekoties skolasbiedriem, karjeru sāka, spēlējot pasaules grandu – “The Police”, “Radiohead” un citu grupu dziesmu kaverversijas, līdz beidzot ķērās paši pie savas mūzikas. Par nosaukumu kļuva grupas dibināja – Everta Sundjas iecienītas filmas tituls, bet pati grupa ķērās pie debijas albuma, ko ieskaņoja Everta vasarnīcā tieši trīs dienās, un 2009. gadā klajā nāca viņu debijas albums “The Hills Behind The Hills” (“Kalni aiz kalniem”).

Negaidīti strauju popularitātes kāpumu piedzīvoja “evertu” otrais studijas albums – “Good Man Down”, kurš nāca klajā nekur citur, kā Latvijā bāzētajā izdevniecībā “I Love You Records”. Albums kļuva par īstenu veiksmes stāstu un iznesa mūziķu vārdu tālu ārpus Igaunijas robežām. Tas joprojām ir viens no visu laiku visvairāk pārdotiem albumiem Igaunijā un atnesis grupai daudzas balvu, tai skaitā Tallinas Mūzikas nedēļas/”Skype” “Izmaini pasauli” (“Go Change The World”) balvu (2011), Igaunijas Radio 2 balvu “Gada hits” par dziesmu “Good Man Down” (2011), piecas Igaunijas Mūzikas balvas 2012. gadā un “Eurosonic” festivāla “2013 Eiropas robežu nojaucēju” balvu (“European Border Breakers Award”). Grupa koncertē festivālos dažādās valstīs un pulcē pilnas koncertzāles dzimtenē. Starp citu, Igaunijā “Ewert And The Two Dragons” uzstājušies arī kopā ar “Prāta vētru”.

“Ewert and The Two Dragons” jaunais studijas albums “Circles” nāca klajā pirms nepilna mēneša, 24. februārī, Igaunijas Neatkarības dienā. Albums ierakstīts 2013. gada augustā ASV Sietlas apkārtnē studijā “Bear Creek Studio”, un to producējis Raiens Hedloks (“The Lumineers”, “Vance Joy”). Šis būs grupas pirmais albums, kas laists klajā ierakstu kompānijas “Sire Records” – “Warner Music” paspārnē.

Pēc trīs nedēļu ilgas koncertturnejas ASV Austrumu un Rietumu krastā “Ewert and the Two Dragons” sāk viņu koncertturnejas Ziemeļeiropas daļu ar koncertu “Nordea” koncertzālē Tallinā 19. martā, un jau pēc divām dienām, 21. martā, grupa uzstāsies Rīgā koncertzālē “Palladium”, lai pēc tam dotos uz Helsinkiem, kur uzstāsies leģendārajā mūzikas klubā “Tavastia”.

“Esam patīkami satraukti par koncertu Rīgā, jo ir ļoti daudz lielisku atmiņu par iepriekšējām reizēm. Liels prieks, ka šoreiz varēsim spēlēt jaunās dziesmas. Protams, būs arī dziesmas no iepriekšējiem diviem albumiem, kas ir izveidojušas šo īpašo saikni starp mums un mūsu faniem,” stāsta grupas līderis Everts Sundja.

Varbūt noder

Koncerts: 21. III “Palladium” 19.00

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 20 – 50.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+