×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. februāris, 2017
Drukāt

Igauņu zemessardzes meitenes palīdz bēgļiem (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Igaunijas brīvprātīgās militārās organizācijas “Kaitseliit” meiteņu organizācija “Kodutütred” (“Dzimtenes meitas”) iesaistījusi savā darbībā meitenes no sīriešu bēgļu ģimenēm, ziņu aģentūrai BNS pirmdien pastāstījusi organizācijas Tartu apriņķa Kūstes nodaļas vadītāja Kersti Kivirūta.

“Kūstes vienība aktīvi iesaistījusies sīriešu bērnu integrēšanā. Pērn grupas pasākumos piedalījās divas meitenes, šogad pievienojās trīs, kas nesen atbraukušas,” viņa norādījusi.

Jaunpienācējas gan nav oficiāli uzņemtas vienībā – ja viss noritēs, kā plānots, tas varētu notikt augustā, vasaras nometnes laikā.

Pēc Kivirūtas teiktā, vienībai un tās atbalstītājiem ir “liels prieks un gods” palīdzēt meitenēm, kas bēgušas no kara savā dzimtenē, sākt jaunu dzīvi Igaunijā un kļūt par aktīvām un atbildīgām sabiedrības loceklēm.

Viņa atzinusi, ka šobrīd sazināšanās ar sīriešu meitenēm gan vēl norisinās lielākoties ar ķermeņa valodas un “Google” tulka palīdzību, bet igaunietes apņēmušās palīdzēt viņām apgūt savu valodu un iepazīstināt viņas ar igauņu kultūru.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nu, i duras!

  2. maldinošs virsraksts Atbildēt

    Rakstā teikts, ka igauņu organizācija “iesaistījusi savā darbībā meitenes no sīriešu bēgļu ģimenēm”.

  3. MĪLIET WELKOMISTES !!!

  4. Prieks par kareivīgajām igauņu un sīriešu meitenēm. Diemžēl daudzi sīrieši puikas ir mīkstie un homoseksuālisti – viņi dezertē kā gļēvuļi no Sīrijas un atsakās ar ieročiem rokās aizstāvēt savu tautu, radiniekus un tuviniekus.

Draugiem Facebook Twitter Google+