Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. oktobris, 2014
Drukāt

Igijs Pops: “U2” bezmaksas albums ir slēpta reklāma

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu pankmūzikas dziedātājs Igijs Pops uzskata, ka īru rokgrupas “U2” bez maksas izlaistais albums “Songs of Innocence” ir “slēpta reklāma”.

Lai arī ieraksts par brīvu tika izdāļāts tehnoloģiju kompānijas “Apple” izveidotās programmas “iTunes” lietotājiem, daudzi bija neapmierināti, jo sākotnēji to nebija iespējams izdzēst no lietotāju personīgajiem mūzikas katalogiem.

“Es neaizstāvu un nenosodu to, ko viņi izdarīja,” teica 67 gadus vecais mūziķis. “Bet es to nesauktu par bezmaksas mūziku, jo kāds viņiem droši vien samaksāja par darbu.”

“Un tā ir par brīvu tikai tad, ja tev ir ierīce, kurā darbojas “iTunes”. Es to drīzāk sauktu par slēptu reklāmu,” viņš norāda.

Pops arī kritizēja mūzikas industriju, kas darbojas ierakstu kompāniju, nevis izpildītāju labā. “Es nedomāju, ka mūzikas biznesa glorificēšana nāk par labu māksliniekiem. Bet vai jūs neteiktu, ka tā ir nesusi labumu Saimonam Kauelam? Kā jūs domājat, cik daudz viņš dara mūziķu labā?” uzsver Pops.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+