Sports
Hokejs

Ignatjevs neturpinās darbu KHL vienībā Maskavas “Spartak” 0

Latvijas speciālists Viktors Ignatjevs atstājis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” galvenā trenera palīga amatu, vēsta komanda.

Bez 46 gadus vecā Ignatjeva posteni atstājis arī “Spartak” galvenā trenera pienākumu izpildītājs Aleksejs Jaruškins un vēl viens asistents Daniils Markovs.

Tikmēr darbu Maskavas kluba treneru kolektīvā turpinās zviedrs Stēfans Pēšons, kurš rūpējas par vārtsargu meistarību.

Jaruškins par galvenā trenera vietas izpildītāju tika apstiprināts pagājušā gada rudenī, kad tika atbrīvots Germans Titovs.

Tiesa, sezona “Spartak” komandai bija neveiksmīga, jo tā ar 66 punktiem 60 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņēma 13.vietu, apsteidzot vien Latvijas vienību Rīgas “Dinamo”.

Ignatjevs par vienu no “Spartak” galvenā trenera palīgiem tika apstiprināts pērn pavasarī, noslēdzot līgumu uz vienu sezonu. Pirms tam viņš bija darbojies Maskavas “Dinamo” un Rīgas “Dinamo” treneru korpusos, kā arī Latvijas izlasē.

Ignatjevs spēlētāja karjeras laikā aizvadīja 12 spēles Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” rindās, tāpat viņš spēlēja piecos pasaules čempionātos un 2002.gada Soltleiksitijas olimpiskajās spēlēs. Izlases rindās aizsargs aizvadīja 72 spēles, kurās guva 12 vārtus un atdeva 15 rezultatīvas piespēles. Profesionālo karjeru Ignatjevs beidza 2010.gadā un jau tajā pašā rudenī pievienojās Rīgas “Dinamo” treneru kolektīvam.

LA.lv