×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2014
Drukāt

Igo piedāvās jaunu akustisko koncertprogrammu “Dzīve bez apstājas”

Foto - LetaFoto - Leta

Dzintaru koncertzālē 20. augustā plkst.20 notiks Igo koncerts “Dzīve bez apstājas”.

Kā žurnālistiem pastāstīja mūziķis, jaunā koncertprogramma notiks kopā ar vairākiem latviešu māksliniekiem, kurus Igo uzrunājis, un tā būs akustiska.

Kopā ar koncertu savu dzimšanas dienu piedzīvošot arī Igo trešā grāmata “Debesis karstas”, kurā apkopoti pēdējos trīs piecos gados rakstītās esejas un dzejoļi. Grāmatu rotā arī Igo grafikas darbi, kas esot viņa pēdējā laika aizraušanās.

Koncerta pirmajā daļā Igo izpildīs solo dziesmas. Vienā no tām mūziķim pievienosies koris “Balsis”. Pasākuma otrajā daļā kopā ar Igo uzstāsies Dita Lūriņa, Antra Stafecka, kā arī Aija Vītoliņa. Mūziķis duetā muzicēs arī ar savu brāli Ivo Fominu, kā arī Arti Dvarionas, ar kuru pirms vairākiem gadiem tapusi koncertprogrammas tituldziesma “Dzīve bez apstājas”. Igo pastāstīja, ka pikantumu koncertā ieviesīs deju grupas “Dzirnas” dejotāju pāris.

Dziedātājs norādīja, ka nosaukums “Dzīve bez apstājas” koncertprogrammai izvēlēts, jo tēmas, kuras aizskāra pirms vairākiem gadiem rakstītā dziesma, pašlaik ir īpaši aktuālas. “Mēs dzenamies pēc vērtībām, kuras nav tā vērtas. Nemiera un kara sajūta šobrīd ir realitāte,” teica mūziķis.

Kopā ar Igo muzicēs ģitāristi Aivars Hermanis un Kaspars Zemītis, čellists Raimonds Macats un taustiņinstrumentālists Juris Kristons. Sitamos instrumentus spēlēs bundzinieks Kaspars Kurdeko.

Hermanis norādīja, ka šis koncerts izcelsies ar to, ka būs “unplugged” jeb “atštepselēta” mūzika, kā arī ar to, ka Igo dziedās duetus, kas ir pierasts lielos jubilejas koncertos, bet atsevišķās koncertprogrammās nav tik ierasts.

Zemītis norādīja, ka koncertā mūziķi varēs ļauties saspēlei vienam ar otru, kas padarīs koncertu īpašu arī mūziķiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+