×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
12. oktobris, 2013
Drukāt

IGO un Valta Pūces jaunais koncertuzvedums „Zeme” dodas pie skatītājiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Projektā "Zeme" skan komponista Valta Pūces oriģinālmūzika

25. oktobrī Valmieras Kultūras centrā, 1. novembrī Jelgavas kultūras namā, 2. novembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē un kā skaists noslēgums 8. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes aulā ar jauno koncertuzvedumu „ZEME” savus mūzikas cienītājus priecēs Igo.
Pirms trīs gadiem kopā ar komponistu Jāni Strazdu tika uzsākts četru dabas stihiju cikla „Uguns. Zeme. Ūdens. Gaiss” pirmais projekts „UGUNS”, kuru ar dzejas, mūzikas, kā arī vizuālās mākslas palīdzību un savu mītisko stāstu par pasauli veidoja Igo. Šogad mūziķis saviem klausītājiem piedāvā savu otro šī cikla muzikālo projektu „ZEME”, kas tiek veidots ar dziedātāja un daudzpusīgā mākslinieka Igo radītu dzeju un komponista Valta Pūces oriģinālmūziku.
Jaunā koncertuzveduma pirmajā daļā Igo un komponists Valts Pūce kopā ar mūziķiem: ģitāristu Armandu Alksni, bundzinieku Kasparu Kurdeko, basģitāristu Reini Ozoliņu, pianistu Juri Kristonu, dziedātājām Alisi un Bizaķi, flautistu Andi Klučnieku, kā arī Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu- Eglienu un dziedātāju Ievu Kerēvicu atskaņos skaņdarbus, kuri veltīti zemes tēmai, savukārt koncerta otrajā daļā skanēs skaņdarbi no Igo zelta repertuāra. Koncertprogrammā būs redzamas arī video mākslinieces Gitas Straustiņas video projekcijas, kurās teicēja lomā piedalās Dailes teātra aktieris Juris Strenga, kā arī vairāk nekā 40 dažādu pasaules valstu pārstāvji no Indijas, Šrilankas, Bengālijas, Nepālas, Armēnijas, Nigērijas, Brazīlijas, Ķīnas, Korejas, Uzbekistānas, Filipīnām, Marokas u.c., kas šobrīd par savu mājvietu sauc Latviju. Visi šie dažādo kultūru pārstāvji ir ierunājuši frāzi, katrs savā valodā, kas tiks atskaņota koncertprogrammas noslēguma dziesmā „Mana Zeme”, par to, cik katram sava zeme ir svēta un svarīga, ka tā ir jākopj un jāsaudzē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+