×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
31. maijs, 2013
Drukāt

Igors Miglinieks pievienosies Ķīnas čempionvienības treneru kolektīvam

LETALETA

Latvijas basketbola speciālists Igors Miglinieks pievienosies Ķīnas čempionvienības Guandunas “Southern Tigers” treneru kolektīvam, vēsta treneri pārstāvošā “Prime-Athlete” aģentūra.

Miglinieks “Southern Tigers” komandai palīdzēs Ķīnas Nacionālajās spēlēs, kas risināsies no 31.augusta līdz 12.septembrim. Viņš šajā laikā aizstās Jonu Kazlausku, kurš būs aizņemts ar Lietuvas izlases vadīšanu Eiropas čempionātā.

Latvijas treneris jau iepriekš strādājis Ķīnā, kad bija Kazlauska palīgs nacionālajā izlasē. Savukārt tagad oficiāli Kazlausks ir “Southen Tigers” galvenā trenera Fena Du palīgs.

Tomēr vairākos informācijas resursos Du tiek saukts par “Southern Tigers” komandas treneri “uz papīra”, bet Kazlausks par “faktisko” treneri. Līdz ar to noprotams, ka līdzīgs darbu sadalījums būs arī laikā, kamēr Miglinieks vadīs komandu.

“Southern Tigers” komanda ir astoņkārtēja Ķīnas čempionvienība.

Nupat aizvadītajā sezonā 49 gadus vecais Miglinieks galvenā trenera pienākumus nevienā vienībā nepildīja, bet ilgāku laiku kopā ar Ainaru Zvirgzdiņu bija Latvijas komandas “Barons kvartāls” konsultants.

Miglinieks 1997.gadā bija Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris, bet trenera karjeras laikā bijis arī vairāku Latvijas, Kipras, Krievijas, Polijas un Ukrainas klubu galvenais treneris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+