×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. maijs, 2014
Drukāt

IIHF portāls uzskata, ka Daugaviņa vārti nebija jāskaita (2)

IIHF.COMIIHF.COM

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) mājas lapā pie Baltkrievijas un Latvijas spēles apraksta ievietota fotogrāfija, kurā redzams Latvijas valstsvienības neieskaitītais vārtu guvums 36 sekundes pirms trešā perioda beigām.

IIHF mājas lapā norādīts, ka Latvijas izlases uzbrucējs acīmredzami atrodas vārtsarga laukuma un tādēļ mūsējo vārtu guvums pamatoti neesot ieskaitīts.

Spriežot pēc šīs IIHF fotogrāfijas, formāli tā arī varētu būt. Tomēr fotogrāfijā redzams, ka ripa jau ir aiz Baltkrievijas izlases vārtsarga Lalanda un tikai tobrīd Meija ar vienu kāju ir vārtsarga laukumā. Kur bija Meija metiena brīdī, kur bija Meija ripas lidojuma laikā – par to IIHF klusē.

Protams, ka Starptautiskās hokeja federācijas preses dienests dara visu, lai savu tienešu darbu attaisnotu. Diemžēl IIHF darbā un tiesāšanā ir acīmredzami dubulti standarti, jo šajā čempionātā ir atzīti daudzi vārtu guvumi, kad spēlētāji vārtsargam ir traucējuši daudz būtiskāk kā vakardienas epizodē. Arī Latvijas un ASV izlašu izlasē, kad amerikāņu vārti tika atzīti, pretinieka spēlētājam pilnībā esot Gudļevska vārtu laukumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kurš maksā, tas pasūta muziku…………!!!

  2. Starp citu, bildei var arī uztaisīt fotošopu, ja kas…

Draugiem Facebook Twitter Google+