×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
31. marts, 2012
Drukāt

Ījabs: ZRP vēl nevar saukt par partiju

ijabs2

Zatlera Refomu partijas (ZRP) nedienas, nespējot 31.martā kopsapulcē savākt kvorumu, vēlreiz pierādījušas, ka šai organizācijai vēl ir priekšā izveidošanās par partiju, aģentūrai BNS pauda politologs Ivars Ījabs (attēlā).

Pēc viņa domām, ZRP pagaidām vēl nav izveidojusies par politisku partiju, bet gan ir uzskatāma par “flešmobu”, jo vienuviet pulcē vairākus gudrus cilvēkus, taču ar to vien ir par maz, lai šo “ļaužu kopu ar labām idejām” sauktu par partiju.

Arī organizatoriskas likstas, nespējot ilgāku laiku plānotā kopsapulcē savākt kvorumu, liecina par to, ka šai organizācijai vēl ir jāaug.

“Gan jau viņiem ir pietiekami ciešs kodols, kas to risinās, un lai viņiem veicas! Līdz šim tā nav partija, bet ļaužu kopa, daļai no kuriem paspīdēja spoža iespēja iebraukt Saeimā, turoties aiz [eksprezidenta Valda] Zatlera apkakles,” teica Ījabs.

Jau vēstīts, ka ZRP kopsapulcē sestdien neizdevās sapulcināt pietiekamu biedru skaitu, tādējādi tai nebija kvoruma, lai nomainītu partijas nosaukumu, kā arī izveidotu partijas domi un papildinātu partijas valdi. Uz kopsapulci bija ieradies 471 biedrs, bet kvorumam bija nepieciešami 540 biedri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+