×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. augusts, 2016
Drukāt

Ikaunieces-Admidiņas treneris: Ir ļoti sāpīgi, bet jāiet savs ceļš! (7)

Septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa ar pasaules čempionātā vieglatlētikā Pekinā izcīnīto bronzas medaļu un treneris Andis Austrups svinīgās sagaidīšanas ceremonijas laikā lidostā "Rīga".Septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa ar pasaules čempionātā vieglatlētikā Pekinā izcīnīto bronzas medaļu un treneris Andis Austrups svinīgās sagaidīšanas ceremonijas laikā lidostā "Rīga".

Nupat Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ceturto vietu ieguvusī Latvijas septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa, visticamākais, pārtraukusi sadarbību ar savu treneri Andi Austrupu.

Neskatoties uz daudzām veselības problēmām, Ikauniece-Admidiņa olimpiskajās spēlēs vien par pieciem punktiem atpalika no Latvijas rekorda un līdz pat sacensību izskaņai pretendēja uz godalgotām vietām.

Tikmēr jau iepriekš bija neoficiāla informācija par iespējamām nesaskaņām Ikaunieces-Admidiņas un viņas trenera Austrupa savstarpējās attiecībās, bet pirmdien speciālists savā sociālā tīkla “Facebook” profilā ierakstījis, ka ir pienācis laiks iet savu ceļu.

“Sports ir nežēlīgs, visu labu! Beidzu tēlot treneri, man ir svarīgākas lietas, ko dzīvē darīt! Ir ļoti sāpīgi, bet jāiet savs ceļš!” raksta Austrups.

Savukārt pati Ikauniece-Admidiņa intervijā aģentūrai LETA vēl nebija tik tieša un sacīja, ka ar treneri būs pārrunas un viņi kopā izlemšot, ko darīt un kas jāuzlabo.

“Jāņem palīgā vēl vairāki speciālisti atsevišķās disciplīnās. Ļoti ceru, ka izdosies pakonsultēties tāllēkšanā ar Inetu Radeviču, augstlēkšanā mums palīdz lietuviete Airine Palšīte, lodē ir Guntars Gailītis un Māris Urtāns, šķēpā Gints Palameiks un Jānis Lūsis, bet mans treneris ļoti labi man iemāca barjeras, 200 metrus, 800 metrus. Jāuzklausa palīdzība arī no citiem cilvēkiem, bet trenerim ir ļoti grūti pieņemt, ka arī kāds cits var palīdzēt, nevis viņš vienīgais,” izteicās Ikauniece-Admidiņa.

Ikauniece-Admidiņa piedalījās arī 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs, kad ar atkārtotu Latvijas rekordu viņa izcīnīja devīto vietu. Pēdējā pusotra gada laikā sportiste valsts rekordu labojusi četras reizes.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Nevajadzēja braukt ar vīru uz Rio

  • Dīvānā pirdēj, ja nebūtu(!!!) vīrs, kurš ir FIZIOTERAPTEITS un PSIHOLOGS , Laura iegūtu labi, ja 20.vietu… Bet tā kā vīrs IR fizioterapeits un psihologs, tad neskatoties uz Rio EKSKURSANTU funkcionāru un trenera NESPĒJU novērst KĻŪDU 1.disciplīnā 100 m skrējienu, PATEICOTIES tieši VĪRAM- fizioterapeitam un psihologam, kurš MOTIVĒJA cīnīties, pārvarot sāpes, CĪNĪTIES līdz galam! Tāpēc Laura ieguva augsto 4.vietu!
   Vai pieleca, varonīgais dīvānā pirdēj?

 2. Vai tiešām viens treneris ir speciālists septiņās sporta disciplīnās? Varbūt Laurai ir taisnība, ka viņai varētu būt arī vēl kāds treneris kādā disciplīnā. Varbūt Austrupam skauž, ka nebūs vienīgais un neplūks visus laurus viens pats?

 3. Izskatās, ka Laura nesaprot, ka jebkurā sekmīgā komandā viens ir galvenais un ar visām pilnvarām. Sportā tas ir treneris, nevis vīrs, māte vai visādi padomdevēji. Trenera vārds ir likums. Ja tā nav, tad sākas iekšēja rīvēšanās un netiek sasniegti nospraustie mērķi (sportā- augsti rezultāti). Pēc laika varēs raudāt un dumji smaidot vainot visu pasauli.

 4. Virsrakstā aiz pēdiņām jābūt kolam, kā tas pienākas, sākoties tiešajai runai. Kolu tāpat neliek tur, kur nezina, kādu pieturzīmi likt.

 5. Protams, ka sāpīgi, smuka meitene, bet ..

 6. … kā tur bija ar tiem kāpostiem?

Draugiem Facebook Twitter Google+