Mobilā versija
+14.9°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
19. novembris, 2014
Drukāt

Ikdienišķas un kaitinošas problēmas, ar ko sastopas vientuļas sievietes (4)

1. Tev piedāvā kļūt par līgavas māsu

1no9
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Laimei vajadzīga pašpietiekamība, nevis vīrietis pie sāniem. Ar šo domu dzīvo neskaitāmas sievietes, kuras, šķiet, visu spēj paveikt pašas. Tomēr arī viņu ikdienā valda problēmas, kas atņem enerģiju un kaitina. Daļu no tām apkopojis portāls “Women’s Health”.

Tev piedāvā kļūt par līgavas māsu. Tu saņem piedāvājumu kļūt par līgavas māsu un tev ir tieši divi mēneši, lai izlemtu, kuru no saviem draugiem aicināsi kļūt par tavu vakara pavadoni. Tomēr, iespējams, līdz tam laikam būsi jau sākusi ar kādu satikties, tāpēc partnera maiņu pēdējā brīdī nebūs iespējams realizēt? Un varbūt vispār vari iet viena?

 1. Tev piedāvā kļūt par līgavas māsu
 2. Gaidīšana, kad DIY dekors uzkritīs tev virsū un nositīs tevi
 3. Tev nav pastāvīga, laba un uzticama seksa partnera
 4. Ko iesākt ar ēdiena pārpalikumiem?
 5. Garlaicīgās, lietainās svētdienas
 6. Draudzeņu čīkstēšana
 7. Tu baidies kļūt par zilzeķi
 8. Atkal pirmais randiņš
 9. Prātošana par saviem kritērijiem

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Nu ja ēdiena pārpalikumus tad var vīrietim izbarot.

 2. Taads asv stulbuma raksts… Nu kāpēc redaktors nedomās liidzi, vai tiesham ir TASDS izmisums?????

 3. Piekrītu Ariadnei.Jādomā par sadzīviskiem jautājumiem.

 4. Kādas blēņas jūs te rakstāt! Man kā vientuļai sievietei ir pavisam citas problēmas – kā uzlikt jaunu ūdens sūkni, uztaisīt laipu pie upes, pārstādīt lielus krūmus, mājā pārvilkt jaunus elektrības vadus, atvest kūdras maisus no lielveikala, iedzīt stabus, lai var sakraut malku, utt. Un lietainās svētdienas nemaz nav garlaicīgas, tad beidzot var atpūsties no dārza darbiem, ar kafijas krūzi palaiskoties pie TV.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+