Pasaulē
Baltija

IKEA sāk testēt internetveikalu Lietuvā0

Foto: IKEA ASSET banka un TOPDOM

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču veikals IKEA sācis internetveikala sistēmas testēšanu Lietuvā, trešdien vēstīja biznesa laikraksts “Verslo žinios”.

Pašlaik reģistrētiem vietnes “ikea.lt” lietotājiem un lojalitātes programmas “IKEA FAMILY” klientiem ir iespēja iegādāties preces tiešsaistē.

IKEA vadītājs Baltijas valstīs Johanness Johannessons laikrakstam teicis, ka jaunais interneta veikals plašākai sabiedrībai būs pieejams pēc tam, kad kompānija pabeigs visus testēšanas darbus un sagatavos instrumentus, kas nepieciešami šādas tirdzniecības veikšanai.

Tomēr viņš uzsvēra, ka veikali joprojām būs kompānijas galvenās tirdzniecības vietas un kanāli patērētāju pieredzei, bet jaunais internetveikals būs papildu struktūrvienība.

Pašlaik Baltijas valstīs ir divi IKEA veikali – Viļņā un Rīgā, kā arī Lietuvā ir divi preču pasūtīšanas un saņemšanas punkti.

Šoruden IKEA sāks darbu Igaunijā, atverot internetveikalu. Kompānijā informēja, ka Igaunija būs pirmā valsts pasaulē, kur vispirms būs pieejams digitāls risinājums – internetveikals. Līdz ar internetveikala atklāšanu Tallinā tiks atvērta arī preču pasūtīšanas un saņemšanas vieta.

Kopumā IKEA, kas izveidota 1943.gadā, ir vairāk nekā 420 veikalu vairāk nekā 50 pasaules valstīs.

LA.lv