Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
28. novembris, 2016
Drukāt

“IKEA” vēl domā, vai Latvijā atvērt veikalu (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pasaulē lielākais mēbeļu tirgotājs – Zviedrijas uzņēmums IKEA – vēl aizvien izskata iespējas atvērt veikalus Latvijā un Igaunijā, aģentūrai norādīja Islandes kompānijas “Felit”, kas ir IKEA veikala operators Viļņā, pārstāvis Johanness Johannesons.

“”Felit” ir IKEA franšīzes turētājs visās trijās Baltijas valstīs, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Pirmais [IKEA] veikals tika atvērts Viļņā 2013.gada augustā, un tā pirmo divarpus gadu darbība ir izrādījusies veiksmīga. Pašlaik iespēja [atvērt “IKEA” veikalus] Igaunijas un Latvijas tirgos tiek izskatīta, paturot prātā iespēju turpmāk paplašināties. Taču lēmums vēl nav pieņemts,” teica Johannesons.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Vineta Vilistere-Lāce aģentūrai BNS, komentējot LIAA un pašvaldību ieceres sakārtot ceļu infrastruktūru, kā arī veikt plānošanas un projektēšanas darbus Stopiņu novadā, kur plānots atvērt pirmo IKEA veikalu Latvijā, teica, ka darbs pie tā notiek. “Darbs pie šī projekta notiek. Diemžēl sīkāku informāciju vēl patlaban nevaram sniegt,” teica Vilistere-Lāce.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar LIAA direktora Andra Ozola šogad septembra vidū Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” pausto, pirmo IKEA veikalu Latvijā varētu atklāt pēc apmēram diviem gadiem Stopiņu novadā.

“Domāju, ka [IKEA tirdzniecības centrs varētu tikt atklāts] pēc diviem gadiem pie nosacījuma, ja mēs labi izdarīsim savu mājasdarbu. Mājasdarbs vēl diezgan paliels priekšā – gan ar ceļu infrastruktūru, gan plānošanu, gan projektēšanu, gan pašā sākumā ar piekrišanu, ka mēs vispār esam ar mieru zināmus izdevumus uzņemties gan uz valsts, gan pašvaldību – Rīgas domes, Stopiņu pašvaldības – pleciem,” teica Ozols.

Ziņots arī, ka Baltijas valstīs pagaidām ir tikai viens IKEA lielveikals – 2013.gadā to atklāja Viļņā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Apmeklējot IKEA lielveikalu Francijā, konstatēju- IKEA produkcija ir degradējusies, lēti materiāli- skaidene, palstmasa….Un muslimu bari kā galvenie apmeklētāji un pircēji. Šādas kvalitātes sortimentam latvijā nav vietas, tas tikai piegružo apkārtējo vidi…

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+