Mobilā versija
+3.3°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Ikšķiles novads neiebilst pret Rīgas mežacūku uzņemšanu savos mežos (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ikšķiles novads neiebilst pret Rīgas mežacūku uzņemšanu savos mežos, aģentūrai BNS pastāstīja novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.

“Lai tik Rīga ved mežacūkas uz mūsu mežiem. Mums ir divi aktīvi klubi, kas nodarbojās ar medībām. Visa kārtība ir tāda, kāda ir mūsu valstī, ar visām licencēm un pārējo. Meža masīvi mums ir lieli – Kangarkalni līdz Kangariem. Lai tikai ved, viss ir kārtībā,” sacīja Trapiņš.

Domes priekšsēdētājs norādīja, ka Ikšķiles novadā mednieki aktīvi piebaro meža dzīvniekus, tāpēc barības bāze būs pietiekama.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka nav uzdevums mežacūkas iznīcināt.

Jau vēstīts, ka Rīgas domes Koordinācijas komisija pirmdien nolēma mežacūkas izvest uz Daugavas mežniecību. Tās teritorija atrodas Ogres, Ikšķiles un Salaspils tuvumā, kā arī Daugavas pretējā krastā – Ķeguma novada teritorijā pretī Ogrei. Lai izvairītos no cūku mēra straujākas izplatības, mežacūkas vedīs tikai uz mežniecības teritorijām Daugavas labajā krastā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es ar grib ‘ vien maziņ ‘ cuciņ ‘ !!!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+