Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Ikšķiles novads neiebilst pret Rīgas mežacūku uzņemšanu savos mežos (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ikšķiles novads neiebilst pret Rīgas mežacūku uzņemšanu savos mežos, aģentūrai BNS pastāstīja novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.

“Lai tik Rīga ved mežacūkas uz mūsu mežiem. Mums ir divi aktīvi klubi, kas nodarbojās ar medībām. Visa kārtība ir tāda, kāda ir mūsu valstī, ar visām licencēm un pārējo. Meža masīvi mums ir lieli – Kangarkalni līdz Kangariem. Lai tikai ved, viss ir kārtībā,” sacīja Trapiņš.

Domes priekšsēdētājs norādīja, ka Ikšķiles novadā mednieki aktīvi piebaro meža dzīvniekus, tāpēc barības bāze būs pietiekama.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka nav uzdevums mežacūkas iznīcināt.

Jau vēstīts, ka Rīgas domes Koordinācijas komisija pirmdien nolēma mežacūkas izvest uz Daugavas mežniecību. Tās teritorija atrodas Ogres, Ikšķiles un Salaspils tuvumā, kā arī Daugavas pretējā krastā – Ķeguma novada teritorijā pretī Ogrei. Lai izvairītos no cūku mēra straujākas izplatības, mežacūkas vedīs tikai uz mežniecības teritorijām Daugavas labajā krastā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es ar grib ‘ vien maziņ ‘ cuciņ ‘ !!!

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+