Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. novembris, 2014
Drukāt

IKVD vērtēs, vai Krāslavas izglītības iestādes iesaistās prokrieviskās aktivitātēs

Foto - LETAFoto - LETA

Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) ir uzsācis pārbaudi saistībā ar masu medijos izskanējušo informāciju par prokrieviskām aktivitātēm Krāslavas novada izglītības iestādēs, informē IKVD Uzraudzības departamenta direktora vietnieks Maksims Platonovs.

Sazinoties ar Krāslavas novada domes priekšsēdētāju Gunāru Upenieku, dienestam norādīts, ka masu medijos izskanējusī informācija ir pārspīlēta un viņa rīcībā nav informācijas par Krāslavas novada izglītības iestādēm, kurās būtu notikušas minētās aktivitātes.

To apliecināja arī Krāslavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Lidija Platonova, norādot, ka šobrīd arī viņas rīcībā nav informācijas par Krāslavas novada izglītības iestādēm, kurās būtu plānotas vai ir notikušas šādas aktivitātes.

Tādēļ IKVD visām Krāslavas novada izglītības iestādēm lūgs sniegt informāciju par izglītības iestādēs plānotajiem vai notikušajiem pasākumiem un to atbilstību valsts izglītības standartiem, īstenotajām izglītības programmām, izglītības iestādes darbības mērķim un uzdevumiem.

Jau vēstīts par Krāslavas novada domes priekšsēdētāja paustajām bažām saistībā ar plašām prokrieviskām aktivitātēm pierobežā. Pēc Krāslavas mēra stāstītā, aktīvisti dodas pie cilvēkiem uz mājām, dala bukletus, klāstot par iespējām, kādas pavērtos, ja Latgale tiktu pievienota Krievijai. Tikmēr citu pašvaldību vadītāji trauksmi neceļ, ziņo LETA.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+