Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

IKVD vērtēs, vai Krāslavas izglītības iestādes iesaistās prokrieviskās aktivitātēs

Foto - LETAFoto - LETA

Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) ir uzsācis pārbaudi saistībā ar masu medijos izskanējušo informāciju par prokrieviskām aktivitātēm Krāslavas novada izglītības iestādēs, informē IKVD Uzraudzības departamenta direktora vietnieks Maksims Platonovs.

Sazinoties ar Krāslavas novada domes priekšsēdētāju Gunāru Upenieku, dienestam norādīts, ka masu medijos izskanējusī informācija ir pārspīlēta un viņa rīcībā nav informācijas par Krāslavas novada izglītības iestādēm, kurās būtu notikušas minētās aktivitātes.

To apliecināja arī Krāslavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Lidija Platonova, norādot, ka šobrīd arī viņas rīcībā nav informācijas par Krāslavas novada izglītības iestādēm, kurās būtu plānotas vai ir notikušas šādas aktivitātes.

Tādēļ IKVD visām Krāslavas novada izglītības iestādēm lūgs sniegt informāciju par izglītības iestādēs plānotajiem vai notikušajiem pasākumiem un to atbilstību valsts izglītības standartiem, īstenotajām izglītības programmām, izglītības iestādes darbības mērķim un uzdevumiem.

Jau vēstīts par Krāslavas novada domes priekšsēdētāja paustajām bažām saistībā ar plašām prokrieviskām aktivitātēm pierobežā. Pēc Krāslavas mēra stāstītā, aktīvisti dodas pie cilvēkiem uz mājām, dala bukletus, klāstot par iespējām, kādas pavērtos, ja Latgale tiktu pievienota Krievijai. Tikmēr citu pašvaldību vadītāji trauksmi neceļ, ziņo LETA.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+