×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
27. septembris, 2012
Drukāt

“Il Divo” dievišķās balsis Rīgā

ReklāmfotoReklāmfoto

3. oktobrī “Arēnā Rīga” koncertu sniegs popdziedātāju kvartets “Il Divo”. Pievilcīgais skanīgo balsu četrinieks Rīgā viesosies viņu ceturtās pasaules turnejas ietvaros, popularizējot savu jaunāko veikumu – albumu “Wicked Game”.

 

Lai arī kvartets pārstāv Lielbritāniju, tajā apvienojusies starptautiska četru simpātisku censoņu komanda – spānis Karloss Marins, amerikānis Deivids Millers, francūzis Sebas-
tians Izambars un šveicietis Urss Bīlers. Viņi izpilda skaistāko operas mūziku un popmūzikas grāvējus jaunās versijās četrām balsīm un dara to vismaz četrās – spāņu, angļu, itāliešu un franču – valodās.

Slavenā producenta un pasaulē populārāko televīzijas talantu šovu “Britain’s Got Talent”, “The X Factor” un “Pop Idol” žūrijas zvaigznes Simona Kouela radītā grupa sajūsmina pasauli, patiesi talantīgi izpildot tā dēvēto operas popmūziku, turklāt reizē pamanoties izskatīties kā puišu popgrupas neatvairāmas zvaigznes. Zināms, ka apvienību producents radījis, iedvesmojoties gan no Andrea Bočelli, gan leģendārajiem “Trīs tenoriem”.

Dziedātāji uzstājušies labākajās Eiropas koncertzālēs, arī Karaliskajā Alberta zālē. 2011. gadā četrotne tika atzīta par uzvarētāju “Music Awards Classical Brit Awards” nominācijā “Desmit gadu mākslinieks vai kolektīvs”. Viņu vairākkārtēju platīna statusu ieguvušais debijas albums “Il Divo” (2003), kā arī nākamie ieraksti “Ancora” (2005), “Siempre” (2006) un “Promise” (2008), ieguvuši pirmās vietas nacionālajās mūzikas aptaujās 50 valstīs, līdz šim pārdodot ap 26 miljoniem albumu.

 

“”Il Divo” izgājuši pasaules arēnā kā vienīgā grupa, kas spējusi apvienot klasisko un popmūziku,” apgalvo kvarteta pārstāvis Džons Gidings. “Viņu panākumi ir cieņas izrādīšana mūziķiem. “Il Divo” ir ļoti talantīgi. Par to liecina tas, ka miljoniem cilvēku visā pasaulē iedvesmojas no viņu mūzikas stila.”

 

Grupas sestais albums “Wicked Game” nāca klajā aizvadītā gada novembrī – savu titulu tas aizguvis no Krisa Aizaka slavenā grāvēja, kas albumā dzirdams “Il Divo” jeb dievīgo dziedoņu versijā.

Dziedātājs Karloss Marins jauno ierakstu nodēvējis par gluži neticamu, piebilstot, ka tajā skaidri redzama kvarteta evolūcija. “Saikne starp mums, veids, kādā no mūsu savienības dzimst maģija, ir stiprāks nekā līdz šim.”

Urss Bīlers piebilst: “Wicked Game” esot labākais, ko kvartets jebkad ierakstījis. Albumā skan visiem labi zināmu grāvēju izsmalcināts kokteilis – “Time to Say Goodbye”, “Dont Cry for me Argentina” u. c. Jāpiebilst, ka Rīgā “Il Divo” uzstāsies dzīvā orķestra pavadījumā.

 

Varbūt noder!!

Koncerta sākums – 19.30.

Biļetes – “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv.

Cenas: Ls 20 – 120.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+