×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. decembris, 2012
Drukāt

Ilggadējā “Panorāmas” seja Arnis Krauze aiziet no LTV

Foto - LETAFoto - LETA

Ilggadējais sabiedriskās televīzijas galvenā ziņu raidījuma “Panorāma” vadītājs Arnis Krauze no jaunā gada aiziet no Latvijas Televīzijas (LTV), jo saņēmis citu darba piedāvājumu, aģentūrai BNS pastāstīja Ziņu dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja Dagnija Neimane.

Krauze daudzus gadus vadījis arī vēlēšanu nakts raidījumus un intervējis amatpersonas par sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem. Vēl nesen Krauze saņēma Latvijas Žurnālistu asociācijas balvu kā labākais televīzijas žurnālists par tiešraides interviju ar nu jau bijušo Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītāju Irēnu Krūmani “Swedbank” klientu panikas vakarā.

Žurnālists nekādus komentārus nesniedz, un no komentāriem atturas arī kompānija MTG, kuras televīzijas kanāli ‒ TV3 un LNT ‒ minēti kā iespējamā Krauzes darbavieta.

“Varu apstiprināt, ka Krauze, visticamāk, no jaunā gada maina darbavietu,” sacīja Neimane.

Viņa atzina, ka Krauzes vietā pagaidām jaunas ētera sejas nebūs. Tiks pārkārtoti iekšējie resursi. “Pilnīgi droši ‒ “Panorāma” katru vakaru ēterā būs,” smaidot piebilda Neimane. “Panorāmas” vadītāji ir arī žurnālisti Sandra Zviedre, Ilva Liepiņa un Laura Vonda.

LTV mēģinājusi žurnālistu pārliecināt palikt televīzijā, bet tas neesot izdevies. Neimane norādīja, ka “Arnis [Krauze] ir profesionālis līdz kaulam” un sabiedriskā televīzija bijusi vieta, kur viņam kā žurnālistam izpausties vislabāk, un šādas iespējas dažādos žanros sevi pierādīt viņam arī dotas.

“Tas viss ir tāds pasākumu kopums, kas jau atkal tricina Latvijas Televīziju, un nākamais gads šeit būs vēl pietiekami neziņas pilns,” pieļāva Ziņu dienesta pārstāve.

Ziņu dienests ir palicis arī bez vadītāja, jo no amata aizgājis Dzintris Kolāts. Visticamāk, ka skaidrība, kas vadīs Ziņu dienestu, būs tikai nākamgad, kad televīzijai tiks iecelta jauna vadība. Uz triju valdes locekļu amatiem pašlaik izsludināts konkurss.

“Kamēr visas lielās izmaiņas nav notikušas, domāju, ka ir pareizs lēmums nesteigt meklēt jaunu Ziņu dienesta vadītāju. Nāks jaunā valde, tad jālemj, vai jāmeklē iekšienē vai konkursā,” uzskata Neimane.

“Ir jābūt tikai labāk. Cita varianta nav. Ja šoreiz nebūs labāk, tad es nezinu, kad …” uz jautājumu, vai televīzijas pārvaldību uzlabos valdes paplašināšana līdz trim cilvēkiem, atbildēja Ziņu dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+