×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. septembris, 2013
Drukāt

Ilggadējais Rīgas Pašvaldības policijas šefs Geduševs pāries darbā uz “Rīgas satiksmi”

Gedusevs

Ilggadējais Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) priekšnieks Jānis Geduševs atstās savu amatu, aģentūrai LETA apstiprināja RPP preses sekretāre Inese Krieviņa. Viņš iecelts “Rīgas satiksmes” valdē.

 

Par RPP pienākumu izpildītāju ir nozīmēts Juris Lūkass, kurš līdz šim bija RPP priekšsēdētāja vietnieks. Savukārt pašvaldības policijas vietnieka pienākumus uzdots veikt Andrejam Aronovam, kurš līdz šim ieņēma RPP Tūrisma nodaļas priekšnieka posteni.

Rīgas domes vadība abas kandidatūras virzīs apstiprināšanai Iekšlietu ministrijā un Rīgas domē kādā no tuvākajām domes sēdēm.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) preses sekretāre Olga Proskurova, Geduševs turpinās darbu Rīgas pašvaldībā, strādājot pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” valdē un atbildot par drošības jautājumiem sabiedriskajā transportā.

Par amata atstāšanu Geduševs pats paziņojis šodien Rīgas Pašvaldības policijas 23.gadadienai veltītajā pasākumā. Esmu bijis šajā postenī 11 gadus un nolēmu virzīties tālāk, pieņemot jaunus izaicinājumus,” uzrunājot policijas darbiniekus, kas piedalījās svinīgajā pasākumā, teica Geduševs.

Ušakovs šodien svinīgā pasākuma gaitā pateicās Rīgas Pašvaldības policijas līdzšinējam priekšniekam Geduševam par ilggadēju, augsti profesionālu un godprātīgu darbu drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā Rīgā un pasniedza viņam pilsētas augstāko apbalvojumu – Goda rakstu.

Aronovs šogad kandidēja pašvaldību vēlēšanās no apvienības “Saskaņas centrs” un partijas “Gods kalpot Rīgai” saraksta.

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Rīgas dome Geduševu RPP priekšnieka amatā iecēla 2002.gada 27.augustā. Geduševs divus mēnešus – no 1991.gada 1.augusta līdz 1.oktobrim – ir bijis milicis 1.policijas bataljonā.

Iecelšanas brīdī viņam bija jurista profesionālā kvalifikācija, kas iegūta 2001.gadā Sociālo tehnoloģiju augstskolas Tiesību zinātņu fakultātē. Nacionālajā aizsardzības akadēmijā viņš bija saņēmis vada komandiera kvalifikāciju. Pirms tam Geduševs apguvis apmetēja krāsotāja profesiju tehniskajā vidusskolā. Geduševs uz iecelšanas brīdi bija piedalījies vairākos militārajos kursos ASV un Dānijā.

Geduševs ir strādājis Augstākās padomes Apsardzes dienestā, Latvijas Republikas Drošības dienestā un Valsts prezidenta un Saeimas Drošības dienestā.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.1
Alūksne +12.9
Daugavpils +15.9
Saldus +12
Liepāja +15.0
Jelgava +12
Ventspils +14.5
Limbaži +11
Madona +12
Rēzekne +16
Draugiem Facebook Twitter Google+