Latvijā
Kriminālziņas

Ilmārs Rimšēvičs aizturēts11

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Foto – LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesa ietvaros ir piemērojis aizturētā statusu Latvijas Bankas prezidentam, šodien paziņojumā medijiem informēja ministru prezidents Māris Kučinskis.

“Šobrīd ne man, ne kādai citai amatpersonai nav nekāda pamata iejaukties KNAB darbā. Iestāde strādā profesionāli un precīzi. Tiklīdz KNAB vadība uzskatīs par iespējamu sniegt informāciju sabiedrībai par izmeklēšanas gaitu, tā nekavēsies to darīt. Valdība pilnībā uzticas birojam un ir gatava tam sniegt visu nepieciešamo atbalstu, nepieļaujot jebkādu KNAB darba ietekmēšanu,” pauda Kučinskis, turppinot, “es kā valdības vadītājs, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un valdība kopumā seko līdzi tam, lai Latvijas Banka pilnvērtīgi un kvalitatīvi pildītu visus šai iestādei uzticētos pienākumus. Nav nevienas pazīmes, kas liecinātu par draudiem Latvijas finanšu sistēmai.”

Lai analizētu radušos situāciju, pirmdien, 19.februārī, tiks sasaukta Ministru kabineta ārkārtas sēde.

Rīdzinieks Mārtiņš Kossovičs, kurš dzīvo tieši pretī KNAB, naktī fiksējis brīdi, kad Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs tika aizvests no KNAB telpām.

Saistītie raksti
LA.lv