Kriminālziņas
Novados

Ilūkstes novadā avarējis auto ar ābolu kravu; bojā gājis vadītājs 16

Foto: LETA

Pagājušajā naktī, ieslīdot grāvī, smagi avarējusi kravas automašīna Ilūkstes novadā, aģentūru LETA informēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst.3.29 saņemts izsaukums Eglaines pagastā uz autoceļu P70, kur, ieslīdot grāvī, avarējusi kravas automašīna. Negadījums noticis autoceļa Eglaine-Subate 1.kilometrā. Starp automašīnas atlūzām iesprostots Baltkrievijas pilsonis.

Kā liecina Valsts policijas sniegtā informācija, automašīnas kabīne ir apgāzusies uz sāniem, zem tās ir piespiests spēkrata vadītājs, savukārt puspiekabe atrodas uz riteņiem.

Vīrietis vadījis Krievijas Federācijas kravas automašīnu “Mercedes Benz” ar puspiekabi un vedis ābolu kravu. Pagaidām nenoskaidrotais vadītājs neesot ievērojis, ka ceļš ir apledojis, kā rezultātā nobraucis no ceļa braucamās daļas.

Negadījuma vietā strādāja VUGD.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai LETA pastāstīja, ka vīrietis negadījuma rezultātā ticis izsviests no automašīnas un pilnībā pakļuvis zem spēkrata. Pēc tam, kad automašīnas atlūzas paceltas, mediķi konstatējuši vīrieša nāvi. Traumas esot bijušas tik smagas, ka vīrietis no tām miris. Vīrieša vecums, pēc mediķu aplēsēm, bijis 25 gadi.

LA.lv