Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Ilūkstes novadam būs sava himna

foto - Letafoto - Leta

Ilūkstes pašvaldība ir izsludinājusi novada himnas komponēšanas konkursu, informēja Ilūkstes novada pašvaldībā.

Ilūkstes novada himnas izveides mērķis ir veicinātu lokālpatriotismu, Ilūkstes novada iedzīvotāju vienotību un novada atpazīstamību, apzināt un popularizēt esošos un veicināt jaunu un talantīgu komponistu un dzejnieku veidošanos Ilūkstes novadā.

Himnai jābūt viegli uztveramai, skanīgai un saturiski saistītai ar Ilūkstes novada būtību. Himnas demo versija CD formātā, notis, akordi un himnas teksts līdz 1.oktobrim jāiesniedz Ilūkstes novada pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā.

Piedalīties konkursā aicināts ikviens Ilūkstes novada vai Latvijas iedzīvotājs – mūzikas un teksta autors.

Konkursam iesūtītos darbus sākumā vērtēs vērtēšanas komisija, pēc tam trīs labākie tiks nodoti Ilūkstes novada iedzīvotāju vērtējumam. Ja neviens himnas darbs neatbildīs konkursa nolikuma konceptam un kritērijiem, neviens autors netiks atzīts par uzvarētāju un neiegūs balvu.

Konkursa uzvarētājs tiks apbalvots ar Ilūkstes novada pašvaldības Pateicības rakstu un 1000 eiro naudas balvu, klausītāju simpātiju ieguvēji saņems piemiņas balvu un Ilūkstes novada pašvaldības Pateicības rakstu.

Himnas pirmatskaņojums un balvu pasniegšana paredzēta 2016.gada vasarā Ilūkstes novada svētku svinīgajā pasākumā.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+