futbolavirsliga.lv

Ilūkstieši virslīgā piesakās ar dramatisku neizšķirtu pret “Spartaku” 0

Ilūkstes NSS futbolisti svētdien debitēja Latvijas futbola virslīgā, viesos nospēlējot neizšķirti 2:2 ar Jūrmalas “Spartaku”, informē organizatori.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem, taču mājinieki palika mazākumā, jo no laukuma tika noraidīts Patriks Tvumasi. Pēc pārtraukuma spēles 57. minūtē viesi pēc Kaspara Svārupa sitiena atklāja rezultātu, bet “Spartak” 13 minūtes vēlāk atjaunoja neizšķirtu ar Viktora Moroza gūtajiem vārtiem.

Aizraujošas bija spēles beigas, jo vispirms Jevgēņijs Kazačoks pirmajā kompensācijas laika minūtē vadībā izvirzīja “Spartaku”, taču kompensācijas laika ceturtajā minūtē Ēriks Kokins panāca neizšķirtu 2:2.

Vēlāk svētdien pirmās kārtas pēdējā spēlē “Skonto” tikās ar FC “Jūrmalu”, un spēle beidzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Jau ziņots, ka “SMScredit.lv” virslīgas pirmajā spēlē piektdien “Liepājas metalurgs” ar 4:0 sagrāva FS “Metta”/LU, sestdien pērnā gada čempioni Daugavpils “Daugava” spēlēja neizšķirti 0:0 ar Rīgas “Daugavu”, bet FK “Ventspils” ar 4:0 pieveica FK “Jelgava” futbolistus.