×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. maijs, 2012
Drukāt

Ilvess sāk “čivināšanu”

ilvess3

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess atvēris savu kontu mikroblogošanas vietnē “Twitter”. Pirmais ieraksts kontā @IlvesToomas bija angļu valodā: “Palīgā! Man tiek
sekots ;-)”.

Piektdien Igaunijas augstākajai amatpersonai jau bija pāri 500 sekotāju un pats jau viņš bija paspējis veikt desmit ierakstus angļu un igauņu valodās. Igaunijas prezidents apraksta, ka ticies ar Polijas vēstniekiem Ziemeļeiropas un Centrāleiropas valstīs un spriež, ka tikšanās bijusi stimulējoša.

Tāpat prezidents twitter.com uzsver, ka Igaunijai ir e-pārvaldība, Skype, NATO un ES kiberjautājumu centri un jautā vai dažādas Igaunijas organizācijas vai sabiedrības locekļi var dot arī devumu demokrātijai un pilsoniskajai sabiedrībai.

Prezidents norādījis arī saiti uz NATO Atlantiskās padomes rezultātiem aptaujai par alianses nākotni, kurā viedokli paudis arī viņš.

Kā raksta Igaunijas laikraksts “Postimees”, Igaunijas prezidents 2009.gada rudenī atvēris savu lapu sociālajā tīklā “Facebook”, kur pašlaik viņam ir 30 000 lietotāju, kam viņš patīk.

Prezidenta kanceleja gan neesot spējusi nosaukt, kāpēc prezidents atvēris kontu “Twitter”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+