Mobilā versija
+16.2°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Ilvess saņēmis vairāku ārvalstu augstskolu darba piedāvājumus

Foto - LETAFoto - LETA

Pašreizējā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa otrais piecu gadu amata termiņš noslēdzas oktobrī.

Tomass Hendriks Ilvess, kurš rudenī atstās Igaunijas prezidenta amatu, saņēmis vairāku ārvalstu augstskolu darba piedāvājumus, tomēr viņš savu izvēli vēl nav izdarījis, vēsta Igaunijas sabiedriskā raidorganizācija ERR.

Piedāvājumi lasīt lekcijas saņemti no vairākām Eiropas un ASV augstskolām, un, pēc ERR rīcībā esošās informācijas, arī no Stenforda universitātes Savienotajās Valstīs.

Igaunijas prezidenta preses sekretārs Tomass Sildams ERR apliecināja, ka saņemti vairāki piedāvājumi, no kuriem izvēlēties.

“Prezidentam Ilvesam ir izteikti darba priekšlikumi laikam pēc viņa prezidenta amata pilnvaru beigām, tostarp piedāvājumi saņemti no vairākām respektablām augstskolām Eiropā un ASV. Viņu aicina akadēmiskajā darbā uz īsāku vai ilgāku laiku. Kad viņš pieņems lēmumu, tad varēs par to pastāstīt,” sacīja Sildams.

Ilvesa otrais piecu gadu amata termiņš Igaunijas prezidenta amatā noslēgsies oktobrī. Konstitūcija viņam liedz kandidēt uz trešo amata termiņu pēc kārtas.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+