Pasaulē
Baltija

Ilvesu ģimenē piedzimis puisītis Hanss Hendriks 16

Foto – LETA

Latvietes Ievas Ilvesas un bijušā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa ģimenē pirmdienas rītā piedzimis puisītis. Ar šo priecīgo ziņu eksprezidents dalījies sociālajā tīklā “Facebook”.

“Mūsu ģimene ar lielu prieku sagaidījusi Hansu Hendriku Ilvesu, kurš pasaulē nācis šajā rītā. Māte un mazulis jūtas labi. Vālamies dalīties priekā ar ģimenēm un tuviem draugiem,” raksta Ilvess angļu un igauņu valodās.

Raksta arī Ieva Ilvesa: “Mūsu ģimenei šodien agrā rīta stundā pievienojās Hans Hendrik Ilves. Mēs visi jūtamies lieliski un priecājamies kopā ģimeni un tuviem draugiem!
Lai gaišs un mīlestības pilns Adventes laiks!”

Arī par to, ka ģimenē ir gaidāms pieaugums, Ilvesu pāris rakstīja sociālajos tīklos. “Kritiskie mēneši ir pagājuši, un mums ir prieks apstiprināt šīs ziņas plašākai sabiedrībai,” toreiz bija sacīts Ilvesa vēstījumā sabiedrībā.

Gredzenus pāris mija 2.janvārī ceremonijā Hallistes baznīcā, Igaunijas Vīlandes apriņķī. Latvijas ierēdne Ieva Kupce pieņēma vīra uzvārdu. Ilvess, kurš pagājušā gada pavasarī šķīra laulību ar savu otro sievu Evelīnu Ilvesu, ar Kupci saderinājās novembra vidū.

Valsts galvas amatu Ilvess atstāja oktobrī.

Galerijas nosaukums

Jūlijā Ieva Ilvesa “Facebook” pateicās Latvijas Valsts pirmajam pārim par “sirsnīgo uzņemšanu Jūrmalā”.

Galerijas nosaukums

62 gadus vecajam Ilvesam no pirmās laulības ar amerikāņu psiholoģi Meriju Buloku ir 1987.gadā dzimis dēls Lūkass Kristjans un meita Jūlija, kas dzimusi 1992.gadā. Igaunijas prezidentam ir arī 2003.gadā dzimusi meita Kadri, kuras māte ir viņa otrā sieva Evelīna Ilvesa.

38 gadus vecajai Ievai Ilvesai ir dēls Ralfs Jānis un meita Izabella.

LA.lv