Latvijā
Kriminālziņas

Imantā aizturēts par paziņas saduršanu aizdomās turēts vīrietis 16


Ilustratīvs foro
Ilustratīvs foro
Foto-Fotolia

Sestdien, 25. novembrī, dārza mājiņā Rīgā, Imantā, tika sadurts 39 gadus vecs vīrietis. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka nozieguma brīdī cietušais ar kādu viņam pazīstamu vīrieti un sievieti lietojuši alkoholu. Starp abiem vīriešiem pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ izcēlies konflikts, kura laikā 49 gadus vecs vīrietis ar nazi iedūris savam paziņam mugurā.

Minētā sieviete, kura bija redzējusi notikušo, palūdza garāmgājējam, lai izsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri cietušo nogādāja ārstniecības iestādē un paziņoja policijai par notikušo.

Likumsargi notikuma vietā aizturēja aizdomās turēto 1969. gadā dzimušo vīrieti un izņēma lietiskos pierādījumus. Aizturētais jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Aizturēšanas brīdī viņš atradās apmēram trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizdomās turētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

Savukārt cietušais šobrīd atlabst ārstniecības iestādē.

LA.lv