×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Imantā atklāta jauna pašvaldības poliklīnika

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Imantas 8.līnijā 1A pirmdien svinīgi atklāta jauna Rīgas pašvaldības poliklīnika – SIA “Rīgas veselības centrs” filiāle “Imanta”, kas ir pirmā pašvaldības būvētā iestāde veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai kopš Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanas, informē Rīgas domē.

SIA “Rīgas veselības centrs” filiāles “Imanta” jaunās telpas izveidotas jaunuzbūvētās sociālās dzīvojamās ēkas pirmajos trijos stāvos, un to kopējā platība ir 2682 kvadrātmetri. Telpas ir izbūvētas atbilstoši mūsdienu prasībām ambulatorās ārstniecības iestādes darba nodrošināšanai, un tajās ērti varēs iekļūt arī pacienti ar īpašām vajadzībām.

Filiālē “Imanta” iedzīvotāji varēs saņemt plašu diagnostisko izmeklējumu klāstu, jo plašās un modernās telpas nodrošinās nepieciešamos apstākļus diagnostikai, ārstēšanai un rehabilitācijai.

Plānots nodrošināt arī rentgenoloģijas un mammogrāfijas izmeklējumus. Jaunajām māmiņām būs pieejams zīdaiņu peldināšanas baseins, kurā strādās sertificēti fizioterapeiti un kurā mazuļi varēs apgūt pirmo peldētprasmi, nostiprināt imunitāti un kaulu, muskuļu sistēmu.

Jaunajā poliklīnikā būs pieejami arī moderni aprīkoti zobārstniecības kabineti, kuros varēs saņemt valsts apmaksātus zobārstniecības pakalpojumus bērniem un maksas zobārstniecības pakalpojumus pieaugušajiem, kā arī būs iespēja veikt zobu higiēnu un protezēšanu.

Filiālē “Imanta” strādās 53 speciālisti, no tiem 12 ģimenes ārsti un ārsti speciālisti.

SIA “Rīgas pilsētbūvnieks” 2011.gadā noslēdza projektēšanas un būvniecības līgumu ar būvuzņēmēju pilnsabiedrību “RE&RE un DĀRTI” par trīs daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku izbūvi Imantas 8.līnijā 1. Ēkas nodotas ekspluatācijā šā gada 10.jūlijā.

Realizējot visu projektu, uzbūvētas trīs daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas ar 287 sociāliem vienistabas dzīvokļiem (tajā skaitā astoņiem invalīdu un 14 grupu dzīvokļiem), veselības centru, Rīgas sociālā dienesta Teritoriālo centru, Rīgas sociālā dienesta Dienas centru.

Būvniecības kopējās izmaksas bija 16,33 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+