×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Imantā atklāts lielākais jaunuzceltais sociālo dzīvojamo māju komplekss (2)

Publicitātes foto  Ģints Ivuškāns/F64Publicitātes foto Ģints Ivuškāns/F64

Ceturtdien, 24. jūlijā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, vicemērs Andris Ameriks un Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko atklāja lielāko jaunuzcelto sociālo dzīvojamo māju kompleksu Imantas 8. līnijā 1a. Šeit uzbūvētas trīs pašvaldības sociālās dzīvojamās mājas ar 287 dzīvokļiem, kā arī plašas telpas veselības centram “Imanta”. Te atradīsies Rīgas Sociālā dienesta teritoriālais centrs un dienas centrs, informē pilsētas pašvaldībā.

“Šodien Imantas 8.līnijā tika nodoti ekspluatācijā 287 sociālie dzīvokļi vientuļiem pensionāriem. No septembra šeit darbu sāks Imantas bērnu poliklīnika. Viss šis rajons tiks attīstīts kompleksi – esam uzsākuši Anniņmuižas meža sakārtošanu, tiks remontētas ielas, kā arī palielināts sabiedriskā transporta reisu skaits, lai iedzīvotājiem ir ērti nokļūt uz jauno moderno poliklīniku. Nākotnē transporta jomā plānojam atrisināt arī jautājumu par Imantas un Zolitūdes savienošanu,” uzsvēra Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Līdzās jauno sociālo dzīvojamo ēku kompleksam ir izveidota autostāvvieta 80 automašīnām, kā arī novietnes 48 velosipēdiem. Teritorija ir labiekārtota un apzaļumota. Projekta pasūtītājs bija pašvaldības SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, darbus veica būvuzņēmēju pilnsabiedrība “Re&Re” un “Dārti”.

Rīgas pašvaldībai šā projekta realizācijai izdevās iegūt aizdevumu no Valsts kases, kur ir zemāki kredītprocenti nekā komercbankās. Kopumā projekta realizācija izmaksāja 16 332 478 eiro, ieskaitot PVN.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tik skaisti, tik skaisti, tikai nevienā no bildēm nav parādīts, ka turpat ir arī privātmājas uzreiz aiz vienas no daudzstāvenēm…..bet par to jau visiem nospļauties!

  2. L. Grantiņš LRTT Atbildēt

    Krāsojums norāda uz šizofrēnijas dominanci…SC būtību.

Draugiem Facebook Twitter Google+