Latvijā
Kriminālziņas

Imantā naktī sadurta jauna sieviete0

Foto EPA/LETA

Otrdien, 27. februārī, Imantā sadurta jauna sieviete, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

A diviem naktī likumsargi saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka dzīvoklī Rīga, Imantā, iespējams, atrodas sadurta sieviete, portāls

Policistiem un mediķiem, ierodoties notikuma vietā, saņemtā informācija apstiprinājās – dzīvoklī atradās 1990. gadā dzimusi sieviete ar durtu brūci vēderā un grieztu brūci plaukstā. Tāpat dzīvoklī bija 1989. gadā dzimušais sievietes dzīvesbiedrs, kurš atradās trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu policisti vīrieti aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Savukārt mediķi cietušo sievieti nogādāja ārstniecības iestādē.

Stiprā alkohola reibuma dēļ vīrietis notikušo neatceras, taču policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka starp abiem bija izcēlies sadzīviska rakstura strīds, kura laikā jaunā sieviete tikusi sadurta, pēc kā pati izsaukusi mediķus.

Aizturētais vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Cietusī šobrīd atlabst ārstniecības iestādē.

VP aicina sievietes, kuras cieš no vardarbības ģimenē, laikus par to ziņot policijai, lai nenotiktu šādas nelaimes. Ja pastāv tūlītēji draudi, nekavējoties jāzvana policijai pa tālruni 110.

LA.lv