Latvijā
Rīga

Imantā notikusi aizdegšanās uz tramvaja jumta 1

1.tramvajs jaunajā maršrutā “Imanta – Jugla” pieturā Radio ielā.

Šovakar Rīgā, Imantas apkaimē, notikusi aizdegšanās uz jaunā tramvaja jumta. Neviens cilvēks nav cietis, taču negadījuma dēļ šobrīd Imantā kavējas tramvaji.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” preses pārstāvis Viktors Zaķis, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ Bebru ielas un Anniņmuižas bulvāra krustojuma rajonā noticis uzliesmojums uz 1.maršruta tramvaja jumta, kad transportlīdzeklis braucis virzienā uz Imantu. Uz notikuma vietu izsaukti ugunsdzēsēji.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Šaboha aģentūrai LETA apstiprināja, ka plkst.17.47 VUGD saņēma izsaukumu uz Bebra ielu Rīgā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg tramvajs 0,5 kvadrātmetru platībā. Plkst.18.05 ugunsgrēks tika likvidēts.

Negadījumā neviens cilvēks nav cietis, taču tramvajs nav varējis turpināt ceļu. Patlaban tas tiek nogādāts galapunktā Imantā, tāpēc šajā līnijā var kavēties arī citi tramvaji.

Zaķis piebilda, ka pēc tam tramvajs tiks nogādāts depo, kur speciālisti to rūpīgi apsekos, lai noskaidrotu precīzus uzliesmojuma iemeslus.

LA.lv