×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
18. marts, 2014
Drukāt

Imantas pedofils uzbrucis jau četrām mazām meitenēm; policija brīdina vecākus (papildināts) (5)

Foto robots - Valsts policijaFoto robots - Valsts policija

Valsts policijas meklētais jaunietis ir pastrādājis vēl vienu smagu dzimumnoziegumu pret mazgadīgu meiteni Imantas mikrorajonā, līdz ar to kopumā uz viņa sirdsapziņas ir četri upuri, šodien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Pēdējais noziegums izdarīts 14.martā ap plkst.15, kad uzbrucējs iegrūda liftā divas mazgadīgas meitenes un veica netiklas darbības. Policija noziedznieka meklēšanā iesaistījusi ļoti lielus spēkus. Saistībā ar šiem noziegumiem tiek pārbaudīti 63 cilvēki. Tāpat policija izņēmusi daudz pierādījumu, un pastāv liela varbūtība, ka tiks iegūts uzbrucēja DNS.

Visus trīs noziegumus vieno tas, ka tie pastrādāti dzīvojamajās mājās, kurās ir lifts. Tieši liftos vīrietis izdarījis savus noziegumus. Policija uzskata, ka vīrietis savus upurus izsekojis. Tāpat likumsargi izstrādājuši uzbrucēja psiholoģisko portretu. Speciālisti sliecas domāt, ka vīrietis ir ļoti noslēgts vienpatis, kurš, iespējams, dzīvo Imantas mikrorajonā vai arī šajā rajonā dzīvo viņa radinieki. Tāpat pilnīgi iespējams, ka viņam ir bijuši attīstības traucējumi.

Visi upuri ir astoņus līdz desmit gadus vecas meitenes. Vīrietis runā krievu valodā, bet, kā liecina policijas prakse, nevar izslēgt, ka viņa dzimtā valoda ir cita.

Policija neizslēdz iespēju, ka vīrietis pats savulaik bijis dzimumnoziedznieku upuris, jo nereti par šādiem noziedzniekiem kļūst seksuāli izmantotie.

Visi noziegumi pastrādāti Imantā, tai skaitā Zentenes un Dammes ielā.

Sozinovs nešaubās, ka agri vai vēlu ļaundaris tiks notverts.

Policija brīdina vecākus, lai skolēnu brīvlaikā savām atvasēm pievērš divkāršu uzmanību.

Policija par šo noziedznieku pirmo reizi publiski paziņoja 7.martā. Toreiz izplatīja dzimumnoziedznieka fotorobotu, un pāris dienu laikā likumsargi saņēma zvanus no desmitiem iedzīvotāju, kuri snieguši likumsargiem informāciju.

Meklētais jaunietis saistīts nu jau kopumā ar trīs uzbrukumiem Pārdaugavā, kuros viņš vardarbīgi apmierinājis savu dzimumtieksmi ar mazgadīgām meitenēm.

Divus no uzbrukumiem jaunietis veicis daudzdzīvokļu namu liftos, kuros sekojis iepriekš nolūkotajam upuriem – astoņus līdz desmit gadus vecām meitenēm. Šo gadījumu izmeklēšanā policija ir iesaistījusi lielus kriminālpolicijas resursus, kā arī ir izdevies izveidot uzbrucēja portretu.

Policija pieļauj, ka vīrietis ir 165 līdz 170 centimetrus garš. Viņam ir tumši, īsi mati, biezas, tumšas uzacis, šaura piere, pumpaina seja ar rētām, bet uz rokām dzimumzīmes.

Iespējamais apģērbs – balts krekls ar zilām svītrām, brūnas bikses, balti sporta apavi ar sarkaniem uzrakstiem sānos. Vīrietis nēsājis uz rokas uzsietu striķīti un kaklā ķēdīti ar krustiņu.

Personas, kas redzējušas šo vīrieti vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruņa numuru 110 vai 67 086 546.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. ak paldies tev jo es drizuma gribeju braukt uz turieni.un es vel nepilngadiga

  2. paldies par informaciju jo man tas noderes del ta ka es dzivoju zentenes ielaa

  3. Kaa tas var buut,ka ttadu meergli nevar nokert????
    Dzeeraajus ar atveertaam pudeleem tikai ker….

  4. Pieprasu izvietot Imanta kameras!

Draugiem Facebook Twitter Google+