×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. maijs, 2016
Drukāt

Imantdienas šogad svinēs 40 gadu jubileju (5)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Šogad tradicionālie komponista Imanta Kalniņa mūzikas svētki Cēsu Pils parka estrādē notiks 9.jūlijā ar devīzi “Imantdienām 40”, aģentūru BNS informēja Kārlis Auzāns.

Imantdienu 40 gadu jubileja zīmīgi saskan ar citiem nozīmīgiem svētkiem, jo tieši šogad komponists Imants Kalniņš svin savu 75.dzimšanas dienu. Dubultajos svētkos klausītājiem tiks dāvāti daudzi jaunu dziesmu pirmatskaņojumi vairāku kolektīvu izpildījumā.

Koncerta pirmajā daļā tradicionāli uzstāsies grupa “Turaidas roze”, solisti Olga Rajecka un Uģis Roze. Viņu izpildījumā skanēs gan jaunas dziesmas, gan labi pazīstamas melodijas.

Savukārt koncerta otrajā daļā muzicēs apvienība “Raxtu Raxti”, piedāvājot vairākus pirmatskaņojumus, kā arī labi pazīstamas Imanta Kalniņa dziesmas.

Koncerta kulminācija sagaidāma trešajā daļā līdz ar grupas “Autobuss debesīs” un īpašo viesu uzstāšanos. Arī šajā koncerta daļā būs vairāki pirmatskaņojumi, bet noslēgumā uz skatuves kāps Renārs Kaupers, atdzīvinot 1997. gada ieraksta “Par lietām, kuras tā ar nekad nepāriet” dziesmas.

Līdztekus Imantdienu apmeklētājiem būs iespēja atkal dzirdēt pirms vairākiem gadiem no Latvijas emigrējušās dziedātājas Agneses balsi, dziedot pazīstamākās Imanta Kalniņa dziesmas no albumiem “Par lietām, kuras tā ar nekad nepāriet” un “Es redzēju sapnī”.

Koncerta noslēgumā sagaidāma tautas sadziedāšanās.

Imantdienu koncerta sākums gaidāms plkst. 20.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kalniņš vienmēr centies būt oriģināls, bet visu sabojājusi viņa paša pārgudrība un nodevība – mūzikā, draudzībā, mīlestībā, ģimenē, (kādā tur ģimenē?) dzimtenes (roģinas) mīlestībā…

  2. IVANt Gorkin dienas vareja svinet pie savejiem, kkur Muhosranska, vai tml

  3. Sen vairs nav tās,kas bija pirms 40 gadiem Piebalgas pusē.

  4. Lai čekists brauc dziedāt sarkanajā laukumā pie savējiem

Draugiem Facebook Twitter Google+