Mobilā versija
+1.9°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
23. maijs, 2016
Drukāt

Imantu Kalniņu dzimšanas dienā apsveiks ar koncertu “Kamēr vien gliemeži skrien”

Foto: LETAFoto: LETA

Ceturtdien, 26. maijā, kas ir komponista Imanta Kalniņa 75. dzimšanas diena, Mūzikas namā “Daile” gaidāms pirmatskaņojums Daumanta Kalniņa un Kaspara Zemīša veidotajai Imanta Kalniņa dziesmu programmai “Kamēr vien gliemeži skrien”, LA.lv pavēstīja producente Anda Zadovska.

Režisore Māra Ķimele kopā ar mūziķiem Daumantu Kalniņu un Kasparu Zemīti radījuši stāstu, kas aizsniegsies līdz pat komponista daiļrades pirmsākumiem, atskaņojot skatītājiem mazāk zināmas Imanta Kalniņa dziesmas. Tās no rotaļīgām pāries domīgās, no līksmām kļūs intīmas.

Dziesmas atlasīt programmai palīdzēja komponists un diriģents Juris Vaivods. Koncertuzveduma programma veidota kopā ar režisori Māru Ķimeli, tajā atspoguļojot ne vien Imanta Kalniņa mūzikas dažādību, bet arī atklājot Daumanta Kalniņa un Kaspara Zemīša muzikālo daudzveidību.

Koncertuzveduma tapšanā piedalījies arī pats Imants Kalniņš, daloties esejiskās pārdomās par laika ritējumu. Tās caurvīsies koncertuzvedumam, vienojot skaņdarbu radīšanas laiku ar šodienu.

Koncertuzveduma pirmatskaņojums notiks ceturtdien, 26. maijā, un svētdien, 29. maijā Mūzikas namā “Daile”.

Pievienot komentāru

Mežaparka estrādes pārbūve var maksāt daudz dārgāk nekā plānots (2)Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas konkursā saņemtie pretendentu piedāvājumi par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem,
Draugiem Facebook Twitter Google+