×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
19. janvāris, 2016
Drukāt

Imigranti atsakās doties uz Krieviju (11)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Norvēģijā apmēram 70 nelegālie imigranti ir atteikušies sēsties autobusos, ar kuriem tos bija paredzēts sūtīt atpakaļ uz Krieviju, bet daļa imigrantu ir pieteikusi badastreiku.

Norvēģijas sabiedriskā raidorganizācija NRK vēstīja, ka apmēram 70 imigranti no dažādiem valsts reģioniem bija nosūtīti uz Finnmarkas lēni valsts ziemeļos, lai no turienes viņus deportētu uz Krieviju, no kurienes viņi bija nelegāli ieradušies Norvēģijā.

Imigranti stāstīja, ka viņi esot pamodināti agri no rīta, kad viņiem tika likts savākt savas personīgās mantas. Pēc tam viņi ir pieteikuši badastreiku un paziņojuši, ka nekāps autobusos, ar kuriem viņus bija paredzēts nogādāt līdz Krievijas robežai.

“Daudzi ir zaudējuši savas mājas, un viņiem nav naudas. Viņiem Krievijā nekā nav, viņi ir saņēmuši tikai vīzu, lai dotos uz Eiropu. Tagad viņus pārvedīs pāri robežai, kur viņiem, kā mēs zinām, neviens nepalīdzēs,” sacīja migrants Rami Hadads.

Novembrī un decembrī Norvēģija uz Krieviju atpakaļ nosūtīja apmēram 600 nelegālos imigrantus.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Krievijā kārtīgi salst! Melnās di/rsas ātri ņemtu vagu!

 2. Par ko viņi nebrauc uz ASV?

 3. Lai nu cik stulbi tie melnīši, bet tik saprot ka Krievija viņiem nekādus pabalstus par neko nedos!

 4. Jā, "diženā" Krievija Atbildēt

  Bēgļi no kara labāk dotos nāvē nekā uz Krieviju …

  • Latvija 25.gadus pēc barikādēm nav brīva! Dalītās informatīvās telpas, lojalitātes apliecinājumu trūkums, fakti par latviešu valodas nelietošanu ikdienā norāda, ka briesmas neatkarīgai Latvijai vairāk runā krievu kā latviešu valodā. Krievija par ienaidniekiem definē NATO. Domāju tā nav atmetusi vēlmi atgriest veco impērisko kārtību. Lai dažādu tautību latvieši justos drošāk savā dzimtenē Latvijā, visiem no bērnudārza vecuma būtu jārunā vienā valodā – latviski. Savas tautības kultūru (krieviskumu, ukrainiskumu, baltkrievismu, utt.) var brīvi uzturēt brīvajā laikā, svētdienas skolās utt.

 5. ekstrēmais Humānisms neder Atbildēt

  Šos nelegāļus ir ar varu jāsūta atpakaļ uz Krieviju. Lai badojas tur, ja vēlas.

 6. Ja negrib ēst, lai mirst badu! Nav ko līst citās valstīs nelikumīgi. Beidzot kādam tiem robežpārkāpējiem jāparāda, kur ir viņu vieta!

 7. Viņus nevienu jau Krievija arī neņēma, neņem un netaisās ņemt!

Draugiem Facebook Twitter Google+