×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. decembris, 2015
Drukāt

Imigranti britiem sūdzas par dzīvi Latvijā (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Imigranti Latvijā sūdzas par aukstumu, mazajiem pabalstiem un to, ka šeit nav citu imigrantu, kas zinātu viņu valodu, vēsta britu laikraksts “The Daily Express”.

Šie apstākļi padarot bēgļu dzīvi Eiropā nožēlojamu.

Kāds bēglis vācu laikrakstam “Die Welt” stāstījis, ka paziņas no dienvidvalstīm jau brīdinājuši par apstākļiem Latvijā. “Bēgļi no dienvidvalstīm atklāti mums pateica: “Latvija nav mūsu sapņu galamērķis, mēs šeit nonācām, to izlēma kontrabandisti,” stāstīja vīrietis.

Daudzi, kuri Latvijā nonākuši no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem, novērojuši negatīvu reakciju pret sevi kopš teroraktiem Parīzē.

Kā ziņots, teroraktos Parīzē 13. un 14.novembrī tika nogalināti 130 cilvēki. Atbildību par uzbrukumiem uzņēmies teroristiskais grupējums “Islāma valsts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tagad Latvijai jājūtas vainīgai par slikto klimatu? 🙂

  2. Kāpēc viņi bēg tik tālu? Tuvāk taču būtu Katara, Sauda Arābija u.c. klimata ziņā zināmas valstis. Apģērbti viņi izskatās labāk nekā dažs mūsu pensionārs ar 40 gadu darba stāžu.

  3. točno kā austrumu kaimiņi…

  4. migrantu straume iznīcinās ES Atbildēt

    Manuprāt, agrākā EEC (“European Economic Community”) bija tas labākais variants. Ņemot vērā ļoti atšķirīgo vēsturi dažādām Eiropas valstīm, nevar visām uzspiest vienādas Humānisma inspirētas “vērtības”.

Draugiem Facebook Twitter Google+