×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. septembris, 2015
Drukāt

Imigranti izmanto viltotas Sīrijas pases (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pēdējā laikā īpaši Turcijā uzplaucis viltotu Sīrijas pasu tirgus, jo atbilstoši izplatītajam viedoklim nelegālie imigranti ar šādiem dokumentiem viegli var saņemt patvērumu Eiropas Savienībā, paziņojis ES robežu aģentūras “Frontex” priekšnieks Fabrīss Ledžēri.

“Cilvēki, kas izmanto viltotas Sīrijas pases, bieži vien runā arābu valodā. Viņi ir ieradušies no Ziemeļāfrikas vai Tuvajiem Austrumiem, bet viņiem ir ekonomisko imigrantu profils,” norādīja “Frontex” vadītājs. Viņš atkārtoti aicināja norīkot papildu ES robežsargus imigrantu reģistrācijai Grieķijā, kas ir viens no galvenajiem ieceļošanas punktiem Eiropā, lai gūtu skaidru ainu par to, kāds ir imigrantu reālais profils. Ja neizdosies panākt vienmērīgu imigrantu sadalījumu pa visām ES dalībvalstīm, tas var novest pie slēgtu robežu atjaunošanas, brīdināja Ledžēri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. parazīti laužas pēc pabalstiem! un izbeidziet vienreiz to stulbo pozitīvisma kampaņu, ka nabaga baltie un pūkainie bēgļi cieš un mums viņi jāpieņem! NĒ! junkeram un merkelei bail, ka nesākas nemieri, jo tauta galīgi tos arābus negrib, tāpēc tagad skalo smadzenes! bet mēs vienalga sitīsim tos, kas jāsit!

Draugiem Facebook Twitter Google+