×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
24. augusts, 2016
Drukāt

Imigranti jau klīstot pa Latvijas viensētām (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Latgalē kādas vientuļas kundzes lauku sētā ieklīduši četri imigranti, TV3 raidījuma “Bez Tabu” redakciju informējuši satraukti skatītāji.

Iedzīvotāji raidījumam ziņojuši, ka 21. augustā Tilžas pagastā aizturēti vairāki nelegālie imigranti, kuriem izdevies šķērsot Latvijas robežu. Četri imigranti ieklīduši kādas sirmgalves lauku sētā blakus esošajā Salnavas pagastā.

Vietējie iedzīvotāji ir neizpratnē, kāpēc par šiem gadījumiem netiek ziņots plašāk? Kāpēc iedzīvotāji netiek brīdināti un pamācīti, kā rīkoties šādās situācijās? “Kāda veca tantiņa, ogojot vai sēņojot mežā, var saskrieties ar nelūgtajiem viesiem, kas klejo pa Latgali. Ko tad? Tāda sajūta, ka no mums, iedzīvotājiem, kaut kas tiek slēpts,” raidījumam rakstījuši satrauktie skatītāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. KO tad jūs gaidījāt no klaidoņiem? Piekrītu Anonymous!!! Mūsu valdības ne pret ko mūs NAV AIZSTĀVĒJUŠAS! NETICU, ka tas notiks tagad!

  2. Elementāri ..jāsāk bruņoties.ja mēs paši neaizstāvēsimies,tad notiks tas ,kas Vācijā un citur–tiek slepkavoti cilvēki un valdība vienaldzīgi tajā noraugās.

    • Vai galīgi traks, sanāks, kā Aivaram(no Daugavpils). Viņš arī ko līdzīgu teica, tagad cīkstās ar Ģenprokuroru, arī zvanīt uz LR1 aizliegts. Par klaidoņiem neviena slikta vārda, ja nāks virsū, tad viss Dieva ziņā. Nepretojies ļaunumam, ļaunums ir labs!!!

  3. Priecājieties,tie ir tikai ziediņi,ja tādas valstis kā Vācija,Francija un citas lielās netiek galā,ko tad mūsu pastalnieki darīs,tūdaliņu dejos.

  4. GAN JAU ZIEMĀ .. SALS UN PAŠI AIZVĀKSIES PROM NO MŪSU SENČU ZEMĪTES !!!

  5. welkomisms…

Draugiem Facebook Twitter Google+