×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
21. februāris, 2017
Drukāt

Imigranti sarīko grautiņu Stokholmā: dedzina auto un izlaupa veikalus (16)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Nekārtībās pārsvarā imigrantu apdzīvotajā Stokholmas rietumu rajonā Rinkebī pirmdienas vakarā aizdedzinātās vairākas automašīnas un izlaupīti veikali, pavēstīja likumsargi.

“Nekārtības sākās plkst.22.20 (pēc vietējā laika), vakara gaitā šajā rajonā tika aizdedzinātas septiņas astoņas automašīnas. Diemžēl šajā rajonā bija arī vairāki veikalu izlaupīšanas gadījumi,” teikts policijas paziņojumā.

Nekārtības Rinkebī izraisījušās pēc tam, kad policisti pie metro pieturas mēģinājuši aizturēt meklēšanā izsludinātu likumpārkāpēju, tomēr tas izraisījis pūļa agresiju.

Policisti apmētāti ar akmeņiem, un tā rezultātā vienam policistam ievainota roka. Policisti atbildējuši ar vairākiem šāvieniem gaisā, vēsta telekanāls SVT.

Nekārtībās piedalījušies 30 līdz 50 cilvēki.

Vēlāk netālu no sadursmju vietas aizdedzinātas vairākas automašīnas, kā arī izlaupīti veikali.

“Aftonbladet” norāda, ka cietuši divi cilvēki, arī kāda veikala īpašnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Tā viņiem vajaga! Tās debīlās amatpersonas, kuras šo melno lavīnu apstiprināja, pieļāva – tos vajag, piespiest tikt galā ar tiem visiem arābiem, nēģeriem! Noteikti no mūsu cilvēkiem Zviedri baidījās, Neuzskatīja par kaut cik līdzvērtīgiem! Bet nosapņoja, ka visas dienvidu tautas būs labākas in nekas nedraud! Tāpēc tagad Saņemiet!

  • Dieviņš ja ko grib pārmācīt tad atņem tam prātu . Tā no pārticības aizmiglotām acīm arī zviedri noticēja ,ka visi cilvēki ir vienādi, neskatoties uz to kuram galva ir balta ,kuram melna ,tagad nu plūc augļus un ticiet tas vēl ilgi turpināsies .

  • Tu labāk paklusē, aizei saņēm jaunus norādijumus, proti, kuram un ko vajag. Savādāk iznāks tā, kā Trampam – apsteigsi laika joslas.

  • Pārsteidz šāds komentārs. Tajā saskatu kaut kādu apbižotību, pasa radītu nepilnvertības kompleksu (ka neuzskata par līdzvērtīgu tevi) Bet lai būtu līdzvērtīgs ir jāuzvedas pirmkārt ar pašcieņu. Otrkārt ar cieņu pret otru.
   Kā var šādu tuvu dzivnieciskam stāvoklim novestu cilvēku uzskatīt par līdzvērtīgu.
   Zviedri uzskata, ka somālijā ir smagāki apstākļi kā Tev. Tāpēc Tev netika izrādīts tas gods, kuru acīmredzot tik loti vēlējies. lai Tevi paņem par imigrantu Zviedrijā.
   Bet kāpēc Tu nevari braukt uz dzimtas mājām un kopt laukus un izaudzēs sev kartupeļus, bietes un burkānus Latvijā? Varbūt pat pārdošanai iznāktu.
   Es respektēju ka dažiem cilvēkiem iet grūti.
   Bet arī man cūd cieņa kad cilvēki kļūst par CUUKAAM.
   es esmu mācījusies norveģijā pirms gandiem 25, sapratu, ka tur ir interesanti, bet es tur būtu tikai imigrante un paliekot tur izrādītu, ka naku no sliktas vietas, pacēlu jo augstu galvu un atgriezos mājas. Un nekur prom netaisos. Tā ka jūtu Tev līdz, ka Tevi tā zviedri apbižoja un nepaņema somāliešu vietā par imigrantu. Un tāpēc viņiem tagad jāmirst.
   Tādus līdz puslopa līmenim nonākušus cilvēkus var tikai nožēlot.

 2. Tramps kaut ko sajauca ar laika joslām-
  savu sakāmo vienkārši pateica par ātru:)

 3. Tiko zviedri noliedza Trampa teikto, kā nekārtības klāt. Tas ļoti izskatās pēc pasūtīta “pierādijuma”.

 4. Pakart aiz bumbuļiem tos kas veicina šo primatu nokļušanu Latvijā.

 5. tie laikam ir tie inženieri,ārsti un zinātnieki, ko mums arī piesolīja

 6. “Policisti apmētāti ar akmeņiem, un tā rezultātā vienam policistam ievainota roka. Policisti atbildējuši ar vairākiem šāvieniem gaisā, vēsta telekanāls SVT.”
  Un šitādi tie zviedri mums būtu jāaizstāv Krievijas iebrukuma Ziedrijā gadījumā?! Tfu…!

 7. nevar būt!Tikko tika rakstīts,ka Zviedrijā nekādu problēmu ar imigrantiem nav un nevar būt.Visi to vien domā ka celt Zviedrijas ekonomiku un cauram dienām to vien dara kā strādā.Visas tās izvarošanas un slepkavības ir nelabvēļu izdomājumi un apmelojumi.Un ,ja kas tāds gadās,tad tikai retumis un pašu vietējo vaina.

 8. Re, ka Trampam tomēr ir taisnība par to virszemes paradīzi Zviedriju un tās enģeļiem – migrantiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+