×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. decembris, 2015
Drukāt

Imigrants dzīvu sadedzina somu meiteni (43)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Pori tiesa Somijas rietumos piespriedusi mūža ieslodzījumu 26 gadus vecam vīrietim no Afganistānas, kurš šā gada janvārī izvaroja un dzīvu sadedzināja 17 gadus vecu somu meiteni, vēsta “Daily Mail”.

Vīrietis meiteni nogalinājis pēc tam, kad viņa atteikusies kļūt par viņa sievu un pārtraukusi ar viņu attiecības. Somijas plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka jaunais vīrietis ar šīm precībām cerējis iegūt pastāvīgās uzturēšanās atļauju Somijā.

Vīrietis bijušo draudzeni nolaupījis, izvarojis un tad mēģinājis nožņaugt. Domādams, ka meiteni nožņaudzis, viņš to ietinis segā un aizvedis uz kādu pamestu ēku nomaļā vietā. Tur viņš meiteni, kura saskaņā ar izmeklēšanas datiem vēl bija dzīva, aplēja ar benzīnu un aizdedzināja.

Meitenes mirstīgās atliekas policijai izdevies atrast ar dienesta suņu palīdzību.

Noteiktā tiesu medicīniskā ekspertīzē vīrietis tika atzīts par garīgi pieskaitāmu un tiesa lēma, ka varmāku ir jāsoda ar augstāko soda mēru. Tiesājamajam piesprieda mūža ieslodzījumu.

Šī lieta un Somijas policijas pagājušā mēneša paziņojumi, ka vairāki patvēruma meklētāji tiek turēti aizdomās par izvarošanu, tostarp divu skolnieču, sabiedrībā pieaudzis izteikti negatīvs noskaņojums pret imigrantiem. Publiskotā statistika liecina, ka šādu noziegumu skaits, kuros iesaistīti patvēruma meklētāji ir pieaudzis. Saskaņā ar Somijas plašsaziņas līdzekļu sniegto informāciju, izvarošanas gadījumu skaits Somijā, kuros iesaistīti imigranti, ir bijis astoņas reizes lielāks nekā gadījumu skaits, kuros iesaistīti vietējie iedzīvotāji.

Sabiedrība bažās par savu un bērnu drošību patvēruma bēgļu centru tuvumā izveidojusi brīvprātīgo patruļas, vienlaikus aicinot valdību nepieļaut šādu gadījumu atkārtošanos. Vairākās Somijas pilsētās notikušas imigrācijas pretinieku demonstrācijas, liecinot par valstī pieaugošo spriedzi. Plašas debates par imigrantu veikto noziegumu skaita pieaugumu risina arī Somijas plašsaziņas līdzekļi.

Jau šonedēļ Somijas valdība paziņojusi, ka vairs nepiešķirs patvēruma meklētājiem no Afganistānas papildu aizsardzību. Valdība publiskojusi arī stingrākas imigrācijas politikas ieceres, cita starpā paredzot, ka patvēruma meklētājiem būs jāstrādā par velti un jāatzīst somu kultūra un sabiedrība. Saskaņā ar jaunajiem pasākumiem regulāri divreiz gadā tiks izvērtēti apstākļi patvērumu meklētāju mītnēs un, ja nepieciešams, anulētas uzturēšanās atļaujas.

Somijas premjers Juha Sipila cer, ka šie pasākumi mazinās valsts pievilcību patvēruma meklētāju vidū.

Šogad Somijā ieradušies aptuveni 32 000 patvēruma meklētāju, kamēr pagājušajā gadā to skaits bija tikai 3600.

Pievienot komentāru

Komentāri (43)

 1. Iedodiet to kakas gabalu man. Es zinu ko ar tādiem darīt. Jums, protams, nepatiks, bet efekts būs tāds ka ne1 islāmists neko tādu vairs pat neiedomāsies.
  Nogādājiet uz Liepāju, tālāk es parūpēšos.

 2. Afgānis rullē….. nebūs vairs vairs dzīvē jādzer ūdens no peļķes.

 3. visi pie vaas esošie ir debili.

 4. Nu nav jāpinās ar musļikiem, pat ja uz brīdi šķiet, ka dzīve palikusi ļoti garlaicīga

 5. Un tas nebūtu noticis, ja..

 6. nu redz ka savu viņš panāca-pastāvīgu uzturēšanos uz mūžu.

 7. Gaidīsim turpinājumu Latvijā?! Atbildēt

  Migrantu uzņemšanu Latvijā nekavējoties jāaptur!

 8. Ja savas sievietes viņi līdzi neņem un naudas priekš prostitūtām nav, tad ko gaidīt?

 9. Viens gan nav skaidrs, kamdēļ par ko tādu,
  nav nāves soda? Kur kaut minimāls attaisnojums,
  kaut niecīgs pamatojums tā nezvēra rīcībai?

  Kāda civilizētība – ja barbari vienkārši
  noslaucīs šo pseidocivilizētību?

 10. Nedabuuja uztureeshanaas atljauju Somijaa, pavisam vienkaarshi !

 11. Vēsturiskais taisnīgums pieprasa Atbildēt

  Atjaunot nāvessoda izpildi par sevišķi smagiem un nežēlīgiem noziegumiem, noziedzniekus publiski pakarot, vai vislabāk dzīvus sadadzinot uz sārta.

 12. Kādēļ viņu nedeportē atpakaļ uz Afganistānu? Un lai nestāsta, ka par sievietes sadedzināšanu viņam galviņu glaudītu. Jo sēdēt cietumā viņam paver daudz iespējas, t.sk. arī tikt brīvībā un turpināt izvarot un slepkavot.

 13. Soda mēram jābūt nāves sodam. Drīz cietumi būs pārpildīti, dēļ šiem izvarotājiem. Jaunas ēkas, papildus izdevumi uz nodokļu maksātāju naudas. Tad vai nu sodus mīkstinās, lai nav tik ilgi jāsēž, kas būs viens pīpis tādas profesionālam imigrantu kretīnam, kas atkal nebiedēs šos šmurguļus un pieaugs noziedzības līmenis vai baros šitādus valsts maizē uz nodokļu maksātāju naudas.
  Cik ir jāļauj izpostīt mūsu ģimenes, tradīcijas un zeme, auklējoties ar cilvēkiem, kuriem par to visu nospļauties?
  Vai kad Džihādisti griezīs mums un mūsu bērniem galvas nost mēs joprojām, glaudīsim galvas viņu bērniem un dāvāsim sedziņas siltumam?

 14. Absolūti atbalstu. Malači somi

 15. Absolūti atbalstu šo soda mēru, kaut gan viņš ir pelnījis augstāko soda mēru. Malači somi!!!!

 16. Kultūras pamatelements ir valoda. Vajag brīdināt migrantus- somu valoda nav viegla.

 17. Man ir dziļas šaubas vai Latvijā VISPĀR ir vīrieši ,kuri ir spējīgi aizstāvēt savas sievas ,meitas un mātes ! Lielākā daļa ir totāli nodzērusies , daudzi aktīvākie aizbraukuši , vēl daļa ir nonarkojušies. Tā kā cienītās sievietes — jāaizstāvās vien būs pašām ! Tikai tā uzmanīgi ,jo jūs var mūsu varonīgā policija apvainot uzbrukumā cittautiešiem ar rasistiskiem motīviem.

  • Daiļās un jaukās dāmas,
   tas, ka emocijas jums ņem virsroku pār loģiku,
   nav nekāds atklājums, bet tak pār saprātu gan nevajadzētu viss?

   1) Kas tad jūsuprāt audzināja tos mūsu NEDAVĪRIEŠUS?
   Vai tad Jūs, daiļās dāmas, nepiedalījāties procesā?

   2) Nebūs atklājums, tautām ejot caut “laikmetu griežiem”,
   karos i kolīzijās kā likums, pirmie iet bojā, DROSMĪGĀKIE, ATBILDĪGĀKIEM,
   VĪRIŠĶĪGĀKIE, bet tas kas paliek, ir tas kas ir, it sevišķi zaudētājtautās.

   RISINĀJUMS: zinot visu iepriekš minēoto, jāsaprot, ka genofonts, pats
   no sevis atjaunojas lēni, tamdēļ, aicinu, jūs, daiļās dāmas, nevis gānīties,
   bet audzināt JAUNU – ATBILDĪGU, DROSMĪGU, VĪRIŠĶĪGU
   vīriešu paaudzi, kas beidzot – patiks gan jums
   pašām, gan jaunajām daiļavām.

   😉

 18. ar cūkgaļu sabarot

 19. Ja neizmainīsies EU nostāja par bēgļiem, tad daudzi godīgi un mierīgie iedzīvotāji var kļūt par slepkavām.
  nožēlojami bet fakts!

  • Nevajag sarežģīt, savas ģimenes, savas tautas aizstāvēšana no svešzemju iebrucējiem nav slepkavība, bet ir katra vīrieša cienīga rīcība, tur nav nekā nožēlojama!

 20. Ha..droši lai tik brauc tie .. uz madonu..te mēs viņus noliksim pie vietas…neviens suns viņus neatradīs…ar garantiju….

 21. Ja prasītu Straujumai ko viņa domā par šādu lietu,atbilde būtu – Es neko nēsmu dzirdējusi.

 22. .. Nekādus bēgļus LATVIJĀ!!!!!!!

 23. globālais fašisms Atbildēt

  Mums nav jāpilda svešu lielvaru ambiciozās pavēles aiz kurām stāv nacionālu valstu un baltās rases iznīcināšanas plāns(globālais fašisms)!!!
  Skatīt Abrahama Foxmana runu 1998.g.

 24. …. VISS- tāds mans viedoklis,,,

 25. mēs darīsim Latvijā ar šitādiem? Jo te jau ir tā kultūru sadursme. Viņš pēc savas Afganistānas likumiem vispār nav izdarījis neko sodāmu, jo tur vīrietis ar savu sievu / līgavu (un galīgi nav no svara līgavas piekrišana, jo ir tā, kā grib vecis – sievietēm piekrišanu nekad neprasa) var darīt visu ko grib. Arī nogalināt. Un tā ir tikai viņa darīšana. Kamēr Eiropā tā ir zvērība un perversija.
  Vienīgais, ko es domāju, ka mūsu nozombētie jaunieši no facebook grupas “Gribu uzņemt bēgļus” ātri tiks atvēsināti. Ne jau vienmēr vajag, lai izvarošana beigtos ar nogalināšanu, kā šajā gadījumā. Var jau arī pēc tam, kad 12 “bēglīši” ir papriecājušies, atstāt dumjo aitiņu pie dzīvības. Iesaku tām latviešu jaunietēm, kuras “grib palīdzēt bēgļiem” noskatīties Luisa Bunjuela filmu “Viridiana”. Tur ir par līdzīgu jaunu zostiņu, kura gribēja būt labā glābēja un ko pēc tam ar viņu izdarīja tie “nabagi”, kuriem viņa tik žēlsirdīgi gribēja palīdzēt. Ieteiktu latviešu un krievu (šis nu ir tas gadījums, kur atkal mums jāsolidarizējas bez vārda runas) turēties no šiem te pa gabalu. Jo tālāk, jo labāk. Un vecākiem skatīties, ko dara bērni. Te mūsu platuma grādos ienāk likumi un tikumi, kādi pie mums, iespējams, vispār nekad nav valdījuši, pat akmens laikmetā. Ja nu vienīgi tatāru iebrukuma laikā…
  Lielās bēgļiem palīdzēt gribētājas, padomājiet par to, ka tie nav Zolitūdes traģēdijā cietušie. Te Jūs pakļaujat sevi lielām briesmām, pat uz viņiem paskatoties.

  • tatäri pret ziemeliem tika tikai liidz Lietuvas robezai.

   • tajā laikā, kad viņi siroja paši uz savu galvu. Bet te laikam ir runa par Ivana Bargā iebrukumu. Tajā laikā Krievijas caram jau bija pakts ar tatāriem un viņš savos karagājienus ņēma līdzi ar tatāru pulkus. Vēstures hronikas liecina par tik drausmīgu tatāru nežēlību pret Livonijas iedzīvotājiem, ka tieši tāpēc Cēsīs vietējie paslēpās pilī un uzspridzinājās. Par laimi Ivans Bargais ar saviem palīgiem par Cēsīm tālāk tā arī netika.

 26. Aci pret aci zobu pret zobu. ..!!!

 27. Kurš no ES politiķiem uzņēmās pilnu (ne tikai politisku) atbildību par likumpārkāpējiem – nelegālajiem robežpārkāpējiem, nelegālajiem imigrantiem?
  Neviens?
  Ja sabiedrībai vēlas uzdāvināt šo atbildību, tad ir jārīko referendums par likumdošanas neievērošanu un tās atcelšanu.
  Patreiz nelegālo imigrantu atbalstītāji atbalsta likumpārkāpumu un noziedzīgu darbību – nelegāla robežas šķērsošana joprojām ir noziedzīga darbība.
  Atbalstītāji arī ir līdzatbildīgi. Seku likvidācija ir jāpieprasa ne tikai no vainīgajiem, bet arī no līdzvainīgajiem.

 28. Murgs kaut kāds! Un tie pat nav kaut kādi Islāma valsts cīnītaji, tie ir prasti perdeļi no austrumiem kam starp kājām saniezejās. Kropļi. nevienu tādu neuzņemt. sievietes un bērnus ja, bet vīriesus, ne! tos lai ņem Merkeje, junkers un šulcs

  • No viņu bērniem izaugs džihādisti, kas centīsies atriebties par to, ka viņu tēvu neielaida valstī!!!

   • Tieši tāpēc jādara pilnīgi viss, lai šie kropļi šeit netiktu iekšā! Viņi taču vairojas kā žurkas, ja tiks ielaisti Latvijā, tad pēc gadiem piecdesmit būs vairākumā.

 29. Pieņemu, ka vajadzētu atjaunot nāves sodu, jo tūlīt būs pārpildīti cietumi, bet uzturam tad mēs no saviem nodokļiem.

 30. Faktiski savu panāca, tagad uz kādu laiku tiešām paliks Somijā (“mūža ieslodzījums” kā zināms ir 25 gadi Latvijā, Somijā droši vien mazāk).

Draugiem Facebook Twitter Google+