Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
24. jūlijs, 2016
Drukāt

Imigrants no Sīrijas ar mačeti nogalina sievieti Vācijā (3)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Nozieguma vieta

Imigrants no Sīrijas ar mačeti nogalinājis sievieti Vācijā, Reitlingenā, vēsta BBC. Pēc aculiecinieku stāstītā, uzbrukums notika pēc sievietes un vīrieša strīda.

Uzbrucējs ir arestēts, un policija uzsver, ka nav nekādu indikāciju, ka tas bija terorista uzbrukums. 21 gadu vecais vīrietis darbojies viens.

AFP vēsta, ka pēc policijas sniegtajām ziņām, sieviete bija stāvoklī. Ievainoti esot vēl divi cilvēki.

Taču incidents seko piektdienas traģiskajiem notikumiem Minhenē, kur 18 gadus vecs jaunietis pie tirdzniecības centra nošāva deviņus cilvēkus, bet vēl vairākus desmitus ievainoja.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tādas ir viņu tradīcijas, viņi tā ir audzināti un Eiropas kultūra te nelīdzēs.

  2. Vai to Latvijas ”Welcomisti” arī lasīja? Priecājas? Atsaukuši ielūgumu ? Sapirkuši mačetes izdalīšanai? Kur tad prāta atbildība? Klusums…

  3. Vai nevar tādus pielaist klāt Mutti Merkelei !

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+