×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Maķedonija imigrantu izraisītajās nekārtībās vaino NVO (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Maķedonija apsūdzējusi nevalstiskās labdarības organizācijas robežas Grieķijas pusē esošo nelegālo imigrantu kūdīšanā uz provokatīvu incidentu izraisīšanu.

Nedēļas nogalē liela grupa imigrantu pie Idomeni nometnes mēģināja izlauzties caur žogu, kas uzcelts uz Maķedonijas un Grieķijas robežas, un maķedoniešu policijai viņu apturēšanai nācās pielietot spēku un izmantot asaru gāzi. Atēnas apsūdzējušas kaimiņvalsti pārmērīga spēka izmantošanā. Grieķijas civilās aizsardzības ministrs Niks Tosks brīdinājis, ka pieaugošā neapmierinātība starp nelegālajiem imigrantiem, kas iestrēguši pie Maķedonijas robežas, var novest pie viņu radikalizācijas. “Tas, ko jūs redzat šodien, ir rītdienas džihādisti,” uzsvēra Tosks. Uzbrukumā robežai piedalījušies aptuveni 3000 nelegālo imigrantu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nu, šitos pasaules lāpītājus – “labdarības” organizācijas vajadzētu aizliegt! viņi tikai palielina nabadzību un izmisumu, jo cilvēciņiem iedveš kļūdainu apziņu, ka viņus kāds kaut kur gaida! būtu šie devušies atjaunot savas Sīrijas atbrīvotās teritorijas, viss būtu OK! bet tagad mēnešiem tup pie žoga un cer, ka kaut kādas s… NVO apmierinās vinu pilnīgi nepamatotās prasības iet cauri svešām valstīm un dzīvot uz kakla Vācijai!

Draugiem Facebook Twitter Google+