×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Ināras Liepas lelles aicina uz “Iedvesmas valsi” Aizputē

Foto: LETA un Gvido KajonsFoto: LETA un Gvido Kajons

No 13. decembra līdz 25. februārim Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā, Atmodas iela 16, būs apskatāma Ināras Liepas personālizstāde “Iedvesmas valsis”, LA.lv uzzināja TIC.

Mākslinieku Ināras Liepas un Ulda Liepas kopīgā personālizstāde “Iedvesmas valsis”, kura veltīta Latvijas izcilā komponista Emīla Dārziņa slavenajam skaņdarbam “Melanholiskais valsi” notika pērnā gada 29. aprīlī Pleskavā pēc šīs pilsētas vēstures un mākslas muzeja un Latvijas konsulāta Pleskavā vadītājas Irēnas Putniņas ielūguma.

Šobrīd izstādē apskatāmi 16 autordarbi un to papildina desmit drukas tehnikā speciāli izstādei veidotas lielformāta bildes, kurās var sajust 30 gadu saldo romantiku un ilgas pēc mīlestības. Kartiņas drukai izmantotas no Ināras Liepas Leļļu Mākslas muzeja kolekcijas.

Māksliniece Ināra Liepa: “Strādājot darbnīcā, es bieži klausos klasisko mūziku – tā kādu dienu, izdzirdot “Melanholisko valsi”, tas pārņēma mani savā varā un es nespēju no tā vairs tikt vaļā. Klausoties šo brīnišķīgo skaņdarbu vēl un vēl, katru dienu tas iedvesmoja mani arvien vairāk, un pamazām acu priekšā dzima tēli, kurus ar radošu aizrautību atveidoju reālās skulptūrlellēs. Tēli dzima tik viegli un pašsaprotami – brīžiem tas likās pat neizskaidrojami, bet darbs sagādāja neizsakāmu baudu un šķiet, ka šī darbu kolekcija piedzīvos turpinājumu.”

Ieeja – bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+