×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
30. decembris, 2014
Drukāt

“Inbox.lv” nopērk “Mail.ee”, izveidojot Baltijas mēroga e-pakalpojumu sniedzēju

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Inbokss" valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

Latvijas nacionālajam e-dienestam “Inbox.lv” iegādājoties Igaunijas “Mail.ee” izveidots Baltijas mēroga e-pasta un citu e-pakalpojumu sniedzējs, portālu LA.lv informēja SIA “Inbokss” valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

Līdz šim “Inbox.lv” bija izvērsis savu darbību Latvijā, kā arī Lietuvā ar zīmolu “Inbox.lt”. Pēc darījuma, kas tika noslēgts šā gada nogalē, e-pasta servisa kopējais aktīvo lietotāju skaits visā Baltijā pārsniegs 1,7 miljonus.

“Šis ir bijis viens no SIA “Inbokss” ilgtermiņa mērķiem – attīstīt plašu lietotāju bāzi Latvijā un paplašināties Baltijas mērogā. Kā Latvijas tirgus līderis mēs jau ilgstoši pētījām iespējas Igaunijā, lai arī tajā ieietu kā vadošie savā segmentā,” norāda Griķis.

Kompānijas vadītājs piebilda, ka uzņēmums turpmāk plāno vēl vairāk nostiprināties Lietuvas tirgū, paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu.

“Mail.ee” pakalpojumu Igaunijā izveidoja un līdz šim uzturēja “Tele2 Eesti AS”, kas pārdeva e-pasta servisu, lai fokusētos uz uzņēmuma pamatpakalpojumiem – telekomunikācijām, sacīts kompānijas paziņojumā. Patlaban “mail.ee” ir vairāk nekā 400 000 lietotāju kontu.

“Ar šo darījumu iegūs gan lietotāji, gan “Tele2”, gan “Inbox.lv”, kam būs spēcīgi pamati darbības uzsākšanai Igaunijas tirgū,” sacīja Igaunijas “Tele2” vadītājs Argo Virkenbaus.

Darījuma summa, kas mērāma sešiem cipariem, atbilstoši līgumam ir konfidenciāla un netiek izpausta.

SIA “Inbokss” apgrozījums 2013.gadā bija 2,706 miljoni eiro.

“Mail.ee” Igaunijas tirgū ir vairāk nekā 13 gadu un ir viens no lielākajiem Igaunijas e-pasta servisiem ar kopējo lietotāju skaitu 420 tūkstoši.

“Inbox.lv” 2014. gada pavasarī, pēc TNS Latvia Digital pētījuma datiem, vismaz reizi nedēļā lietoja 853 000 Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju, kas vecāki par sešiem gadiem, turklāt jau trešo gadu pēc kārtas “Inbox.lv” ir Latvijas mīlētākais pašmāju zīmols.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+