×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

InCREDIT GROUP ONLINE kredīts līdz 1500 EUR – noformēšana internetā, neizejot no mājām!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lai arī cik pārdomāti tiek plānots personīgais budžets, ir situācijas, ko nav iespējams paredzēt. Ja iekrājumi neparedzētiem tēriņiem nav, viena no iespējām ir nepieciešamos līdzekļus aizņemties, noformējot kādu no interneta kredītiem.

INCREDIT GROUP kredīts – ērta un mūsdienīga iespēja

Ja steidzami nepieciešama nauda pirkumiem, viens no variantiem ir InCREDIT GROUP ONLINE kredīts, kas pieejams pat 1500 eiro apmērā! Šis kredīts pieejams neizejot no mājas, tādēļ īpaši piemērots steidzamās situācijās, piemēram, ja pēc iespējas ātrāk jāiegādājas jauna sadzīves tehnika vai ir radušies kādi citi neplānoti izdevumi. Jāņem gan vērā, ka aizdevēja jaunajiem klientiem Online kredīts tiek izsniegts līdz 700 eiro. Aizdevuma atmaksas termiņš ik reizi paliek nemainīgs – kredītu atmaksāt iespējams laika posmā no viena mēneša līdz četriem gadiem. Būtiski, ka kredīta noformēšana ir bez maksas – noformējot kredītu uz aizdevēja bankas kontu jāpārskaita tikai viens eiro cents, kas ir kā apliecinājums norādīto personas datu atbilstībai.

Kā noformēt aizdevumu?

InCREDIT GROUP ONLINE kredīts pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 21 gadu vecumu. Lai aizdevumu varētu saņemt, nozīmīga ir ienākumu līmenis. Kredīta saņemšanai vajadzīgs arī bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām un pase vai ID karte.

Ja atbilsti visām kredītdevēja izvirzītajām prasībām, vari pieteikties aizdevumam –

  • Vispirms jāaizpilda kredīta pieteikums InCREDIT GROUP mājas lapā un jāveic 0,01 eiro pārskaitījums uz aizdevēja bankas kontu;
  • Pēc pieteikuma nosūtīšanas jāsagaida lēmums par kredīta piešķiršanu;
  • Ja atbilde ir pozitīva, savā e-pastā saņemsi līgumu, savukārt norādītajā bankas kontā – piešķirto naudas summu.
  • Noformējot Online kredītu, jārēķinās, ka kredīta pieteikums tiek izskatīts tikai aizdevēja darba laika ietvaros. Kredīts Tavā rīcībā būs visātrāk, ja esi
    Swedbank vai SEB bankas klients – nauda norādītajā bankas kontā tiks ieskaitīta aptuveni vienas stundas laikā pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas.

Kā veikt kredīta atmaksu?

Arī kredīta atmaksa ir vienkārša, turklāt pastāv iespēja izvēlēties ērtāko atmaksas veidu. Aizdevumu var atmaksāt –

  • Ar bankas pārskaitījumu uz aizdevēja kontu;
  • Tuvākajā InCREDIT GROUP kreditēšanas centrā.

Kredīta atmaksa notiek saskaņā ar līgumā noteikto atmaksas grafiku.

  • Aizdevuma atmaksa pirms līgumā noteiktā termiņa beigām

Pirmstermiņa atmaksa pieejama jebkurā laikā, tādā veidā saīsinot atmaksas termiņu. Lai to izdarītu, nav nepieciešams rakstīt iesniegumu vai doties uz kredītiestādi, variet iemaksāt lielāku ikmēneša summu kā tas ir noteikts līgumā.

Iespējams veikt arī pilnu kredīta atmaksu pirms noteiktā termiņa beigām. Lai noskaidrotu maksājamo summu, jāsazinās ar aizdevēju vai jāapmeklē savs lietotāja profils InCREDIT GROUP mājas lapā.

Pārdomāta aizņemšanās

Noformējot kredītu, svarīgi izvērtēt visus riskus, tai skaitā arī savas iespējas veikt savlaicīgu aizdevuma atmaksu.

  • Lai nerastos sarežģījumi, ikmēneša maksājuma apmērs jāsaskaņo ar ienākumu līmeni. Speciālisti iesaka kredīta maksājumos netērēt vairāk kā 30 % no ikmēneša ienākumiem. Pretējā gadījumā var rasties apburtais loks, no kura ļoti grūti izkļūt;

Nepieciešamības gadījumā InCREDIT GROUP piedāvā pārcelt maksājuma datumu, taču ne vairāk kā uz 15 dienām. Lai to izdarītu, jāiesniedz rakstisks iesniegums. Jāņem gan vērā, ka maksājuma datumu bez maksas iespējams mainīt tikai vienu reizi – līguma noslēgšanas dienā, pēc tam tas ir maksas pakalpojums.

Online kredīts pie InCREDIT GROUP – ērta iespēja aizņemties. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīts ir atbildība, tādēļ aizņemies ar pārliecību, ka kredīts patiešām nepieciešams, un spēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+