Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 11.janvāra līdz 5.februārim0

Foto – Pexels.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

4.DAĻU LASI ŠEIT

5.DAĻU LASI ŠEIT

6.DAĻU LASI ŠEIT

7.DAĻU LASI ŠEIT

8.DAĻU LASI ŠEIT

9.DAĻU LASI ŠEIT

10.DAĻU LASI ŠEIT

21. nakšatra

Uttara Asadha (11. – 23. janvāris)

Dzīvnieka simbols – Mangusts

Debesu pārvaldnieks – Saule

Uttara Asadha ir saistīta ar zemes dabu apveltīto zvaigzni “Alramin”. Tas ir saulains, labvēlīgs debess ķermenis, kura nosaukums tulkojumā skan kā “vispārējā”, “beigās uzvarošais”, apvelta ar līdera īpašībām, spēju starp cilvēkiem veidot savstarpējās attiecības, rūpējoties par cilvēces garīgo attīstību. “Alramin” apvelta ar mednieka instinktu un uz zināmu noslieci uz pārmērībām seksuālajā dzīvē.

Šajā laikā dzimušie cilvēki ir gudri, godprātīgi, viņi kategoriski neatbalsta nekāda veida melus, uzpirkšanu. Viņi ir ļoti aizrautīgas dabas; darbi Uttara Asadha uzsūc pilnībā un pilnīgi. Ja viņi iegūst zināšanas, viņus interesējošajā sfērā iedziļinās visai dziļi.

Kā spilgti izteikti ideālisti Uttara Asadha nevar pieņemt realitāti tās esošajā veidā. Harmoniski sadzīvot ar citiem, bet nereti, – arī pašiem ar sevi, viņiem ir visai grūti. Ne velti tikai cilvēkam – Mangustam – šajā Zodiakā nav pāra. Uttara Asadha izjūt pretrunīgas vēlmes, kurās nereti ir grūti tikt skaidrībā viņiem pašiem. Viņi ir raduši patstāvīgi noteikt spēles noteikumus un dzīvot saskaņā ar tiem. Lai apzinātos savu izcilību, šiem cilvēkiem ir nepieciešama brīvība. Ja cilvēka, kurš ir dzimis šajā laikā, dzīvē parādās partneris, viņam nāksies pieņemt neatkarību, vēlēšanos periodiski būt vientulībā, augtas garīgās prasības, ārkārtīgi sarežģītas vajadzības mīlestībā. Tradicionālā ģimenes savienība diezin vai ir spējīga šos cilvēkus – Mangustus – darīt laimīgus.

Uttara Asadha nodomi nereti ir koncentrēti uz matērijām, atrautām no seksa. Tomēr intīmās dzīves jomā šie cilvēki ir lieli fantazētāji, attiecībās ar partneri spējīgi radīt intrigu.

Vislabākā saderība Uttara Asadha ir ar Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Govi (Uttara Bharda), Pērtiķi (Purva Asadha), Pērtiķmātīti (Šravana) vai arī ar citu Mangustu. Šīs zvaigžņu kopas cilvēkiem slikti veidosies attiecības ar tiem, kuru dzīvnieka simbols ir Čūska.

22. nakšatra

Šravana (24. janvāris – 5. februāris)

Dzīvnieka simbols – Pērtiķmātīte

Debesu pārvaldnieks – Mēness

Nakšatra Šravana ar kustīgo, pēc savas dabas dievišķo zvaigzni “Giedi”, kuras nosaukums tulkojumā skan kā “klausīšanās”, “auss”. Šis debess ķermenis savukārt ir saistīts ar “Višnu” un sevi uzskata par mācību zvaigzni, par zināšanu apgūšanas simbolu, kas veicina cilvēka apziņas iziešanu ārpus materiālās pasaules. “Giedi” vada cilvēkus, kad viņi kādu pielūdz un kādam kalpo.

Gudri, dažkārt, – līdz ģenialitātei, un dzēlīgi Šravana ir spējīgi neļauties ilūzijām, saredzēt aiz tām īstenību, palīdzēt cilvēkiem grūtā brīdī, aizstāvēt viņu tiesības, tāpēc nereti iestājoties dažādās asociācijās un apvienībās. Viņi rada iespaidu kā aukstas, vienaldzīgas personas, tomēr tā ir tikai prasmīga maskēšanās, kura slēpj jūtīgu, sentimentālu dvēseli.

Šīs zīmes pārstāvji saskaras ar lielām grūtībām, kad viņiem rodas nepieciešamība izteikt savas jūtas. Kā dzīves ceļabiedrs Pērtiķmātītei piemērots būs tikai tas cilvēks, kurš ir spējīgs saprast, cik spēcīgi un dziļi ir viņas dvēseles pārdzīvojumi, atbilstoši novērtēt viņas taktu. Šravana ir asprātīgi, apburoši; viņi ir spējīgi uz mīlas jūtām, bet viņiem periodiski ir nepieciešams kādu laiku pavadīt vienatnē un “spēlēt klusēšanu”. Vajadzību pēc vientulības izvēlētais nedrīkst pielīdzināt neprasmei mīlēt.

Saistītie raksti

Ne visi šīs zvaigžņu kopas pārstāvji nopietni attiecas pret tuvām attiecībām. Šīs neticami pievilcīgās, šķelmīgās un draiskās Pērtiķmātītes kā izklaides pieņem arī seksu. Ja viņas saprot, ka partneris viņas nepadara par laimīgākiem cilvēkiem, tad viņam ātri atradīs aizvietotāju. Pārāk kaislīgas, dramatisma pilnas attiecības – tas nav viņām.

Vislabākā saderība Šravana ir ar Pērtiķi (Purva Asadha), Ziloņiem (Bharani un Revati), Govi (Uttara Bhadra), Zirgu (Ašvini), Kaķiem (Punarvasu un Ašleša).

(Turpinājums sekos)

LA.lv