Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 19.novembra līdz 14.decembrim0

Foto – Pexels.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

4.DAĻU LASI ŠEIT

5.DAĻU LASI ŠEIT

6.DAĻU LASI ŠEIT

7.DAĻU LASI ŠEIT

8.DAĻU LASI ŠEIT

17. nakšatra

Anuradha (19. novembris – 1.decembris)

Dzīvnieka simbols – Briežmātīte

Debesu pārvaldnieks – Saturns

Nakšatra Anuradha ir saistīta ar dievišķo, pēc dabas maigo zvaigzni “Akrab”, kas nozīmē “Skorpiona spīle”. Pašas zvaigžņu kopas nosaukums tulkojams kā “aicinoša cilvēkus uz darbību”.

Tam, kurš pasaulē ir nācis šajā laikā, piemīt organizatora spējas. Vēl “Akrab” tiek saukts arī par veiksmes zvaigzni, kā arī par “Radha sekotāju”, un tas norāda uz cilvēka garīgajām ievirzēm. Radha ir dievišķās enerģijas sievišķā izpausme, kura visu dzīvo, kas mīt uz zemes, mudina kalpot Viņam.

Anuradha raksturā brīnumainā veidā ir apvienots dzīvesprieks un nosliece uz depresiju, labsirdība un cietsirdība. Tā dzīve ir virkne pacēlumu un kritumu ceļā uz pilnību, ko šīs zvaigžņu kopas pārstāvji meklē visā uz šīs zemes pastāvēšanas laikā. Viņiem pastāvīgi nākas izdarīt izvēli starp materiālo un garīgo. Anuradha spēj cīnīties ar visām iespējamajām grūtībām, bet slodze, kura ir brīvprātīgi “uzvelta plecos”, viņiem nereti izrādās pārmērīga.

Mīlas attiecībās Anuradha sevi parāda kā īsti ideālisti, kuri meklē absolūto. Ja šiem cilvēkiem gadās iemīlēt, viss pārējais “aiziet dibenplānā”. Bet ideālā partnera meklējumu ceļu pavada pastāvīga mīļoto maiņa, un attiecībās ir daudz sarežģījumu, jo Anuradha vienmēr domā, ka mūža mīlestība viņiem vēl ir priekšā. Ar domām par to, gaidot gaišas un visaptverošas jūtas, viņi dzīvo, tādēļ “iet” uz jebkādiem upuriem.

Tikai seksuālo vēlmju apmierināšanas vien dēļ Anuradha neveidos attiecības, jo dzīves intīmajā pusē saskata tikai milzīgu mīlestības jūtu sastāvdaļu. Baudu no seksuāliem kontaktiem zem šīs zvaigžņu kopas dzimušie jūt tikai tādā gadījumā, ja jūtas mīlēti.

Anuradha ieteicams daudz nedomāt par pagātni un par nākotni, jo tas viņiem var būt bīstami. Šiem cilvēkiem ir jāmācās izmantot maksimāli daudz iespēju no savas šodienas.

Vislabākā saderība Anuradha ir ar Briedi (Džještha), Kaķi (Ašleša), Kaķeni (Punarvasu), Zirgu (Ašvini), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra), Ķēvi (Satabhiša).

18. nakšatra

Džještha (2. – 14. decembris)

Dzīvnieka simbols – Briedis

Debesu parvaldnieks – Merkurs

Nakšatra Džještha ir saistīta ar spēcīgo, straujo zvaigzni “Antares”, kuras nosaukums tulkojumā skan kā “līderis, vadītājs” vai arī “visvecākais”. Pateicoties tās ietekmei, cilvēki iegūst spējas, kuras palīdz sasniegt vadošu stāvokli.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā laikā, kā likums, saņem visu vēlamo. To veicina spīdošs prāts, godkāre, vēlēšanās iegūt to, kā nav citiem, varaskāre, prasme visu paveikt līdz “uzvarošajam noslēgumam”. Džještha piemīt spēcīga pieķeršanās materiālajām vērtībām, lai arī savas dvēseles dziļumos viņi tiecas uz garīgumu. Lai to attīstītu, šīs zvaigžņu kopas cilvēkiem ir jācīnās pret savu mantu kultu.

Ja Džještha iemīlēsies, viņu jūtas ir pārpilnas, izpaužas atklāti un spilgti. Šiem greizsirdīgajiem un egoistiskajiem cilvēkiem ārkārtīgi saistošas šķiet sarežģītas attiecības. Ilgstošas attiecības viņi veido ar lielām grūtībām, jo Džještha ceļš no kvēlas iemīlēšanās līdz pilnīgai vienaldzībai var izrādīties visai īss.

Lai panāktu viņiem simpātiska cilvēka abpusējas simpātijas, savā ceļā viņi iznīcinās visus kavēkļus, dažkārt pārvēršoties par pilnīgi nežēlīgām personām. Viņiem ir svarīgi, lai partneris viņus saistītu ne tikai fiziski, bet arī intelektuāli. Par Džještha dzīves ceļabiedriem var kļūt tikai cilvēki, kuri spēj pastāvīgi paplašināt viņu dzīves apvāršņus.

Saistītie raksti

Šajā laikā dzimušo dabā ir izteikts jūtīgums, seksualitāte, kura rezultātā dažkārt tiek zaudēta pašsavaldīšanās. Tāpēc Džještha ir jābūt uzmanīgākiem ar viņos snaudošo spēku, jo tas var izrādīties graujošs. Šīs zīmes pārstāvju seksuālās apetītes ir tik milzīgas, ka saglabāt uzticību vienam partnerim viņiem diezin vai izdosies.

Vislabākā saderība Džještha ir ar Briežmātīti (Anuradha), Aitu (Krittika), Žurkutēviņu (Magha), Kaķi (Ašleša), Kaķeni (Punarvasu), Zirgu (Ašvini), Ķēvi (Satabhiša), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra).

(Turpinājums sekos)

LA.lv